HSBC’den 2. El Kefilsiz Taşıt Kredisi Kampanyaları

0
8 views
HSBC’den 2. El Kefilsiz Taşıt Kredisi Kampanyaları
HSBC’den 2. El Kefilsiz Taşıt Kredisi Kampanyaları
Rate this post

HSBC taşıt kredisi 0 km araçlarda uygulandığı gibi 2. el araçlarda da çekilebilir. HSBC taşıt kredileri araç alırken nakit para ihtiyacını karşılar ve ödeme tutarı olarak bütçenizi sarsmaz. HSBC diğer kredilerinde de düşük faiz oranlarını müşterilerine sunar. 0 km ve 2. el taşıt kredilerinde farklı kredi özellikleri uygulanır.

HSBC 2. El Taşıt Kredisi Özellikleri

HSBC araç kredisi almak için kredi başvuru sonucu beklenmelidir. 2. el kredilerde kasko bedelinin maksimum TL %70’i kredi olarak kullanılabilir. HSBC 2. el taşıt kredisi maksimum vade 48 aydır. Ödeme kolaylığı sağlamak için ara ödeme, erken ödeme ve otomatik ödeme seçenekleri hizmetinizde sunulur.

HSBC taşıt kredisi sadece araç rehin teminatı şartıyla çekilir. Kefile gerek duymadan krediyi kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Ödemeyi sağlayamadığınızda banka araca el koyup satabilir. Ödemeyi yapacak kişiler krediden yararlanmalıdır.

HSBC 2. El Taşıt Kredisi Hesaplama

hsbc-ikinci-el-arac-kredisi-kampanyalari.png

HSBC kefilsiz taşıt kredisi hesaplamak için HSBC internet sitesine girmeniz yeterlidir. Siteden kredi hesaplama araçlarından taşıt kredisi seçilmelidir. 2. el taşıt kredisi faiz oranı %1.40’tır. 60.000 Türk Lirası 48 ay vade kredi çekilmek istendiğinde aylık kredi tutarı 1.830.94 Türk Lirası olacaktır. Ayrıca bu kredi hesaplama araçlarından bütün detayları öğrenebilir, diğer kredilerle kıyaslayabilirsiniz. En avantajlı taşıt kredileri HSBC’den alınır.

HSBC 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler

HSBC kredi başvurusu birçok yoldan yapılmaktadır. İnternet bankacılığı kullanılarak anında kredi ön başvurusu yapılabilir. Aynı zamanda telefon bankacılığı ve en yakın şubelerden de kredi başvurusu yapıp sonucu bekleyebilirsiniz. Bunların dışında HSBC 2. el taşıt kredisi sayfasına girerek hemen başvurun bölümünden cep telefon numarası ve T.C.K.N. ile başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuza en kısa zamanda sonuç mesajı gelecektir.

HSBC taşıt kredisi başvurusu için gerekli belgeler şöyledir: Başvuru formu, kimlik belgesi, son zamanlarda alınan herhangi bir fatura, gelir belgesi, satın alınacak aracı ruhsat fotokopisi, son aydan SGK bildirgesi, serbest meslek veya işletme sahipleri için ticaret sicil belgesidir.

Bir önceki yazımız olan HSBC Kendi Konutu İpotekli Bireysel Finansman Kredisi başlıklı makalemizde hsbc ipotekli bireysel kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER