ICBC Turkey’den Günde 9,5 TL’ye Bayrama Özel Kredi

0
8 views
ICBC Turkey’den Günde 9,5 TL’ye Bayrama Özel Kredi
ICBC Turkey’den Günde 9,5 TL’ye Bayrama Özel Kredi
Rate this post

ICBC Turkey Bank düzenlediği avantajlı kredi kampanyası ile sizler için nakit desteği sağlıyor. Yaz döneminde ihtiyaçlarınızı ve tatil planlarınızı daha fazla ertelemenize gerek kalmadan uygun ödeme seçenekleri ve cazip kredi faiz oranlarından yararlanarak nakit ihtiyacınızı temin edebilirsiniz.

ICBC Turkey İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları ile ICBC Bank Kredi Hesaplama Tablosu

  • 10.000 Türk Lirası kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için geçerli olan faiz oranı: % 1.16, kredi maliyet oranı: %1.43, kredi aylık taksit miktarı: 493 Türk Lirası, kredi toplam maliyeti: 11.832 Türk Lirası'dır.

  • 10.000 Türk Lirası kredi tutarı ve 36 ay vade seçeneği için geçerli olan faiz oranı: % 1.16, kredi maliyet oranı: %1.42, kredi aylık taksit miktarı: 355 Türk Lirası, kredi toplam maliyeti: 12.782 Türk Lirası'dır.

  • 10.000 Türk Lirası kredi tutarı ve 48 ay vade seçeneği için geçerli olan faiz oranı: % 1.13, kredi aylık taksit miktarı: 287 Türk Lirası'dır.

ICBC Bank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

icbc-ihtiyac-kredisi-hesaplama.jpg

  • Üzerinde T.C. kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

  • İkametgah belgesi ya da doğal gaz, elektrik, su gibi herhangi bir fatura

  • Gelir belgesi ve ya memurlar için maaş bordrosu, özelde çalışanlar için şirket imza sirkülerinin olduğu maaş yazısı ya da maaş bordrosu, emekliler için emekli maaşını gösteren maaş dökümü,çiftçiler için çiftçilik yaptığını gösteren belge, araziye ait tapunun fotokopisi,şirket ortakları için bilanço, oda kaydını gösteren belge, vergi levhası,imza sirküleri

  • Gayrimenkulden kira alanlar için tapu ve kira sözleşmesi

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi için Başvuru Adımları Nelerdir?

ICBC Bank Turkey ihtiyaç kredisi başvurusu, ICBC internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. Öncelikle hangi miktarda kredi tutarı kullanacağınızı net bir şekilde belirlemelisiniz. Kredi vade seçeneğini bütçenize göre belirlemeli ve bütçenize uygun olan bir ödeme planı hazırlamalısınız.Başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurarak iletişim ve kişisel bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olmalısınız. Kredi kullanımı için gerekli olan ve sizden talep edilen belgeleri eksiksiz olarak iletmelisiniz. Belirtilen sürede kredi sözleşmesini imzalamalısınız.

Bir önceki yazımız olan ICBC İnternet Şubesi Avantajlı Faiz Oranları başlıklı makalemizde icbc bankası internet bankacılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER