Kredinotum.com

ING Bank EFT Saatleri 2017

ING Bank müşterileri yurt içi yapacağı EFT işlemlerinde sadece TL olarak işlem yapmamakta olup tüm döviz transferlerini EFT saatleri içerisinde gerçekleştirebilmektedir. ING Bank eft saatleri 2017 yılında değişiklik yapmamış olup sabah 09.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında tüm EFT talimatlarını onaylamaktadır. Ancak bu saatler standart EFT saatleri olup ING Bank müşterilerine GEÇ EFT saati uygulaması ile ek ücret talep edip 16.00 ile 17.15 arasında da EFT işlemlerine onay vermektedir. Buna göre ING Bank EFT saatleri 09.00 ile 17.15 saatleri arasında onaylanmaktadır.

Başka banka hesabına gönderilebilen işlem türü olan EFT için karşı banka ve müşteri bilgilerinde sadece isim soyisim ve IBAN bilmeniz yeterlidir. Diğer bilgilerin hiçbirisine gerek olmayıp internet bankacılığı veya mobil bankacılığa bağlanarak Para Gönder sekmesi üzerinden başka hesap numarasına menüsünden IBAN bilgisi dâhilinde linkine basınız ve EFT işleminizde tüm formu doldurarak gerçekleştiriniz. EFT talimatınızı eft veya mesai saatleri dışında da verebilirsiniz ancak işlem mesai ve eft saatleri içerisinde onaylanacaktır.

Ayrıca ING Bank müşterileri tüm INGBank şubeleri ATM’leri ve 0850 222 0 600 numaralı ingbank telefon bankacılığı üzerinden EFT talimatı verebildiği gibi uzmanlar eft işlemleri için mobil ve internet bankacılığını maliyet açısından daha düşük olduğu için önermektedir.

Ayrıca INGBank müşterileri kredi kartları üzerinden EFT talimatı verebilirler. 1,99 faiz oranıyla 9 taksit olarak kredi kartınızdan eft talimatı verebilir, 9 eşit taksitte 1,99 faiz oranıyla kredi kartınıza ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem için son dönem ekstre borcunuzun tamamını ödemiş olmanız gerekmektedir. Ekstre borcunun minimum tutarını ödemiş veya hiç ödeme yapmamış kişiler bu özellikten yararlanamazlar. Bu uygulama sadece INGBank müşterilerine özeldir.

ING Bank EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.