Kredinotum.com

ING Bank İnternet Şubesi Şifre Alma

Bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yalnızca iki adımda gerçekleştirmek isteyen kişiler ING internet şubesini ziyaret etmektedirler. Cep telefonu üzerinden, tabletten ve bilgisayardan internetin olduğu her ortamdan birebir ya da aynı menü ve işlem seçenekleri kullanıcı kodu, T.C. kimlik numarası ya da kart numarası ile kolay giriş yapılabilmektedir. ING kredi kartı ya da nakit kart numarası cep telefonu ve kart şifresi ile anında şifre alınabilmektedir.

ING kredi kartı ya da ING nakit kartı mevcut ise internet, cep ve tabletler üzerinden kullanıcı kodu ve şifreler anında şifre ile güvenli bir şekilde alınabilmektedir. Anında şifreden yararlanabilmek için sistemde kayıtlı olan telefon numarasının gün olması şartı aranmaktadır. Cep telefonu numarası en yakın şube üzerinden ya da ATM’lerden şifre işlemleri menüsü içerisinde yer alan GSM no güncellemeyi seçerek güncellemek mümkündür. Kart sahibi olmayan kişiler kullanıcı kodu ve şifrelerini 0850 222 0 600 numaralı telefon bankacılığı üzerinden alabilmektedirler. Telefon bankacılığı üzerinden işlem yapılabilmesi için de 2’yi ardından tekrar 2’yi tuşlayarak şifre alınabilmektedir.

ING Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde şifrenin nasıl alınacağına ilişkin video bankanın web sayfası içerisinde yer almaktadır. Videoyu izleyerek şifre alma işlemlerini incelemek mümkündür. İnternet şubesi kullanıcı kodunun ve şifresinin unutulması halinde telefon bankacılığından da yardım almak mümkündür. Şifrenin unutulması durumunda da yine aynı tuşlar üzerinden yeniden şifre alınabilmektedir. Kullanıcı kodunun değiştirilebilmesi için de herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Kullanıcı kodu sabit olmakta olup, herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

ING Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde şifrenin daha sonra değiştirilebilmesi de oldukça kolaydır. ING Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde şifrenin daha sonra değiştirilebilmesi için de Güvenlik/Şifre işlemleri menüsü üzerinden şifre işlemleri adımının ardından internet/mobil bankacılık şifre değişikliği seçenekleri üzerinden internet şubesi şifresi değiştirilebilmektedir. Banka müşterilerinin güvenliği açısından internet şubesi şifresinin üç ay süre ile değiştirilmesi gerekmektedir.

ING Bank İnternet Şubesi Şifre Alma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.