ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank Kredi Başvurusu
ING Bank Kredi Başvurusu

Türkiye’de banka sektörü içerisinde yeni olan ve belli bir müşteri potansiyeline ulaşmış olan ING Bank, düzenlemiş oldukları kampanyalar kapsamında adından daha çok söz ettirmekte ve müşteri potansiyelini hızla arttırmaktadır. Kredi kullanmak isteyen tüm tüketicilerin bankanın koşullarını araştırma gücünü eline almayı başaran ING Bank, tüketicilere ve tüm müşterilerine bankacılık sektörü içerisindeki şartlar dahilinde en uygun kredi seçeneklerini sunmaktadır. Geçmiş dönemlerde kullanılan kredi borç planlarının düzenli ve aksatılmadan ödenmesi halinde banka bir sonraki kredi başvurularında ihtiyaca bağlı olarak değişen uygun kredi seçeneklerini sunabilmektedir. ING Bank’ın sunmuş olduğu kredi seçeneklerine başvurabilmek için ise; bankanın sunmuş olduğu bankacılık kanallarından hizmet almak mümkündür.

Bankacılık kanalları arasında telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve SMS yoluyla başvuru kanallarını tüketicilerin hizmetine sunmakta olan ING Bank tüm tüketicilere bu kanallar üzerinden anında hizmet sağlamaktadır. İnternet ağı üzerinden kredi başvurusu yapmak için ING Bank’ın resmi internet sitesine giriş yapmak gerekmektedir. Kredi başvuru sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Açılan sekme içerisinde istenmekte olan TC kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu numarası ve diğer kişisel bilgilerin girilmesi ile ön başvuru işlemi gerçekleşmiş olmaktadır. Başvuru sonrasında gönderilen bilgilerin incelenmesi ile banka tarafından bilgilendirme mesajı gelmektedir. Mesajın olumlu olması halinde gerekli evrakların bankanın herhangi bir şubesine beyan edilmesi ve kesin onay alınması gerekmektedir.

SMS ile başvuru kanalında tek bir mesaj göndererek başvuru işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Boş mesaj sayfası içerisine “KREDİ” yazıp bir boşluk bırakılmasının ardından T.C. kimlik numarasının yazılması ile 2205’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır. Mesajın gönderilmesinin ardından çok kısa bir sürede bildirim mesajı gelmektedir. Gelen mesaj içeriğinin kredi başvurusunun onaylanması yönünde olması halinde bankanın şubesine giderek gerekli evrakların beyan edilmesi gerekmektedir.

Telefon bankacılığı hizmetlerinde de yapılan görüşmeler esnasında hızlı kredi başvurusu yapmak mümkündür. Telefon bankacılığı hizmeti ile ING Bank kredi başvurusu yapmak için 0850 222 06 60 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak yeterli olmaktadır. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme esnasında kredi başvurusunda bulunulacağına dair bilginin iletilmesinin ardından talep edilen kimlik bilgilerinin ve kullanılacak kredi tutarının belirtilmesi ile işlem tamamlanmış olmaktadır.

Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan