Kredinotum.com

ING Bank Yılbaşı Kredisi 2016

ING Bank yılbaşı kredisi 2016 yılı kampanyası ile ilgili tüm detayları sizler için hazırladık. ING Bank bu sene düzenlediği kampanyada 1,34 faiz oranı için 50 bin TL üst limitle kredi vermektedir. 3000TL kredi için 15 TL masraf alan ING Bank, 9 ay vade için geri ödemede 360TL aylık ödeme talep etmektedir. Genel olarak yılbaşı kredisi veren bankalar arasında orta durumda olan ING Bank başvurularını internet şubesi, özel anlaşmalı firmalar, ATM ve şubeleri üzerinden almaktadır.

Genel olarak yapılan başvurularda bir sonraki gün dönüş yapmakta olup ING Bank yılbaşı kredi işlem onayı için ortalama 1300 kredi puanı istemektedir. Bu puan altındakilerin de kredi almak şansı olup, bankalar ile çalışmalarında kanuni takip veya çok fazla gecikmesi olmaması gerekmektedir.

ING Bank yılbaşı kredinizin onaylanması veya ön onay alması sonrasında banka şubesine direkt gitmeden önce ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ilgili yazımızı okumanız, kredi işlemlerinizin hızlı sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Kredi işlemlerinizde banka, bazı durumlarda ek veya farklı belgeler talep etmekte olup bu belgeleri banka şubenizdeki müşteri temsilcisini arayarak teyit edebilir, tekrar bankaya gidip gelmek zorunda kalmadan işlemlerinizi çözümleyebilirsiniz.

ING Bank Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.