Kredinotum.com

İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

İş Bankası’nın bireysel internet şubesi üzerinden yedi gün yirmi dört saat geniş işlem seçeneklerinden yararlanmak mümkündür. Ayrıca internet şubesinden ödemeler takip edilebilmekte ve avantajlı fiyatlarla birlikte işlemler hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İnternet şubesinin tüketicinin zevkine göre değiştirilebildiği, arkadaş ve yakınların fotoğraflarının yüklenebildiği bu şube üzerinden para aktarımı da oldukça kolay hale dönüştürülmüştür. İnternet şubesi üzerinden bildirim alanında yer alan bölümden tüm gelişmeler rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Borsa işlem platformunun da yer aldığı bu şubeden canlı borsa verileri ücretsiz olarak takip edilebildiği gibi dünya standartlarında oluşturulmuş güvenlik önlemleri ile tüm işlemler yapılabilmektedir. Ana sayfada bulunan Facebook – Twitter ikonlarının tıklanması ile erişilen menü içerisinde istenilen sosyal medya hesabının eşleştirilmesi mümkündür. Bu eşleşme sonrasında da özel kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanılabilecek fırsatla uygulamasına katılmak mümkündür. Bu avantajlardan yararlanmak ve internet şubesine giriş için sunulmakta olan alternatiflerden yararlanmak için www.isbank.com.tr adresine giriş yapılarak İnternet Şubesi – Bireysel butonuna basılmasının ardından internet şubesine giriş yapmak mümkündür.

İş Bankası internet şubesi giriş işlemleri için ise cep telefonu numarasının sistemde kayıtlı olması durumunda müşteri numarası, T.C. kimlik numarası ya da banka kart numaralarından bir tanesi ile ve şifre yardımı ile giriş işlemi kolayca yapılabilmektedir. İş Bankası internet şubesi şifre alma yöntemleri için ise “Anında Şifre” uygulaması ile şifre almak mümkündür.

Ayrıca tüm bankamatikler üzerinden ve telefon bankacılığı şubesi üzerinden de İş Bankası internet şubesi şifre alma işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca şubelerden de alınmakta olan bu geçici şifreler sonrasında tüketiciler kendi şifrelerini yenileyebilmektedirler. Ayrıca tek kullanımlık şifre cep anahtar kullanılarak da belirlenebilmektedir. Cep Anahtar mobil cihazlarda kullanılan ve tek kullanımlık şifre üretmekte olan bir uygulamadır. İnternet şubesi, telefon şubesi, İşWap, İşCep ve İşPad kanallarından kullanılabilmektedir.

Ayrıca İş Bankası bankamatikleri üzerinden kartsız işlem menüsü üzerinden kart kullanmadan da cep anahtar kullanılarak para çekilebilmektedir. Cep anahtarın telefona yüklenmesi ile telefonun olduğu her alanda şifre ürütmek mümkündür. Geçici müşteri şifresinin alınmasının ardından 5 gün içerisinde internet şubesine giriş yapılması gerekmektedir. İnternet şubesine yapılan girişin ardından kalıcı müşteri şifresinin belirlenmesi talep edilmektedir. 5 gün içinde internet şubesine giriş yapılmaması halinde geçici müşteri şifresi geçerliliğini kaybetmektedir.

İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma
3 (60%) 1 yıldız

Yorum

  • 1
  • 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.