Kredinotum.com

İşbank Maximum Kredi Kartından Nakit Avans Çekmek

Ülkemizin en köklü bankalarından biri olan İş Bankası her alanda olduğu gibi kredi kartları alanında diğer bankalara göre daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Asıl amacı alışveriş yapmak olan kredi kartlarından yeri geldiği zaman nakit para çekme ihtiyacımızda olmaktadır. İşbank maximum kredi kartından nakit avans çekmek işte tamda burada işimize yarıyor. İşbank maximum kredi kartından nakit avans çekmek için iş bankası şubelerinden veya iş bankasında bulunan bankamatikler, herhangi bir iş bankası bankamatiğinden nakit avans çekebileceğimiz gibi iş bankası internet bankacılığından ve iş bankası telefon bankacılığından da çekebiliriz.

İş bankası maximum kredi kartından nakit avansı eğer bir bankamatikten çekmek isterseniz bankamatikte bulunan taksitli nakit avans ekranına gelerek buradan çekmek istenilen tutar yazılır daha sonra ise yapmak istediğimiz taksit sayısı girilir ve paranız hazır. Bilmeniz gereken bir konuda İş Bankası maximum kredi kartından yapılan nakit avans çekimlerinde banka KKDF ve BSMV hariç yüzde 2,02 faiz uygulamaktadır ve 9 aya kadar da taksit yapmaktadır. Taksitli nakit avans çekiminde İş Bankası herhangi bir işlem ücreti almamaktadır. Yine internet üzerinden kredi kartınızdan nakit avans çekmek için İş Bankası internet şubesine girmeniz yeterli olacaktır.

İnternet de yapılan işlemlerde çekilecek tutar girilir ve taksit sayısı belirlenir burada dikkat etmemiz gereken ise bizden hesap numarası istemektedir hesap numaranızı da verdikten sonra paramız kullanıma hazır hale gelir.  İş Bankası internet şubesinde maximum kredi kartınızdan çekeceğiniz nakit avans için bir hesaplayıcı vardır bunu kullanarak ne kadar ve kaç aylık bir nakit avans çekerseniz ne kadar bir ödeme yaparsınız bilgisine hemen ulaşabilirsiniz.

Maximum kredi kartınızdan çektiğiniz nakit avans kredi kartınızın ödeme tarihinde ekstrenize yansıyacaktır. Eğer kredi kartınızda herhangi bir kısıtlama varsa kredi kartınızdan nakit avans çekemezsiniz.

İşbank Maximum Kredi Kartından Nakit Avans Çekmek
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.