Diğer

İstanbulda Senetle Kredi Borç Verenler

Güncelleme:

İstanbul’da senetle borç para veren şahıs veya şirket sayısı her geçen gün artmaktadır. Herkesin yaşam şartları değiştir ve istekleri eskiye göre hatta düne göre bugün daha da artmış bulunmaktadır. Ancak bankalar ile sorun yaşayanlar veya bankalardan kredi çekemeyen kişilerin nakit ihtiyaçlarını İstanbulda Senetle Kredi Borç Verenler biraz daha fazla komisyon & faiz alarak karşılamaktadır.

Farklı yöntemler ile para arayış içerisine girdiyseniz ve senetle kredi borç verenler ile irtibata geçmek istiyorsanız, internet siteleri üzerinden borç para veren kişiler ile, senet karşılığında borç para alabilirsiniz. Kişiler ile ilanlar üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İnternetten kredi verenlerin ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ne kadar borç para istediğinize, kaç ay vade ve nasıl şartlarda ödeme yapacağınıza göre senetle borç para verenlere ulaşabilir, kredi talep edebilirsiniz.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız bu ilanlar sayesinde senetle borç para veren kişi ve şirketlere ulaşabilirsiniz. Ancak İstanbulda Senetle Kredi Borç Verenler ile iletişime geçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Dolandırıcı olan kişi ve kişilere karşı çok dikkatli olmanız gerekmektedir. İnternet ortamı olması nedeniyle, sizin nakit ihtiyacınızı gidereceğini söyleyerek sizden dosya masrafı, danışmanlık ücreti vb bahanelerle 50TL, 100TL, 250TL gibi paralar isteyenlere itibar etmemeli, yüz yüze görüşmeden; sözleşme imzalamadan kimseyle alışveriş’de bulunmamalısınız.

İstanbulda Senetle Kredi Borç Verenler ortalama olarak 500 TL’den 50.000 TL’ye kadar borç vermektedirler. Hiçbir evrak imzalamadan, yüz yüze gelerek güven kazanmadan kimsenin evrağını imzalayıp parayı teslim almayınız. Aksi durumda bir çok maddi ve manevi sorunlar karşılaşabileceğiniz gibi adli – hukuki olarak da başınız büyük dert içerisine girebilir. Banka kredi notunuzu yükseltme yöntemleri uygulayarak bankalar dışında nakit senetle elden para almamanızı önermekteyiz.

Ayrıca bankalar üzerinden ipotek karşılığı, ipotek değerinizin yarısına kadar da kredi alabilmektesiniz. Ev veya aracınız varsa, ipotek ettirerek 100 bin TL için var olan ipoteğin 50 bin TL’sine kadar hiçbir kredi notu ve şartlarına bakılmadan tüm bankalar anında kredi vermektedir.

Genel olarak ipotekli ihtiyaç kredilerinde sabah yapılan başvurular öğleden sonra onaylanmakta olup öğlen veya sonrası yapılan başvurular da bir sonraki gün içerisinde onaylanmaktadır.

İlgili Makaleler

1.803 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı