İstanbulda Senetle Kredi Verenler

İstanbulda Senetle Kredi Verenler
İstanbulda Senetle Kredi Verenler

Bankaların kara listelerdeki kişilere kredi, kredi kartı gibi destekler sağlamaları mümkün olmamaktadır. Bu oldukça doğal bir durumdur. Kredi kartı kullanıcılarının her ne sebeple olursa olsun kontrolsüz bir şekilde harcama yapmamaları gerekmektedir. Biriken kredi kartı borçlarının büyük bir çoğunluğu başlangıçta kontrolsüz yapılan ve nasılsa öderim denilerek önemsenmeyen borçlardır. Kişilerin borçlarına sadık kalamamalı durumunda kredi notları düşmekte ve artık kara listede ismi olan bu kişilerin banka desteği almaları mümkün olmamaktadır.

Bu kişilerin ilk başvurduğu yöntem tefeciler ve senetle borç veren kişiler olmaktadır. Özellikle İstanbulda Senetle Kredi Borç Verenler oldukça artmış olup, bu borçlar bizzat kişiler tarafından verilebilmekle birlikte kurum ve kuruluşlar tarafından da verilebilmektedir.

Senetle Kredi Borcu Veren Site ve Kuruluşlar

Kurum ve kuruluşların ya da kişilerin senetle borç para adı altında müşteri aramaları giderek yoğunlaşmaktadır. Bu konu ile ilgili onlarca site kurulmuş olup bu şirket ya da kişilerin her biri acil para ihtiyacı olan kişilere borç verdiklerini iddia etmektedirler. Ancak bir noktanın bilinmesinde fayda vardır ki bu kişi ya da kurumlar çıkarları olmadan senetli ya da senetsiz borç para vermezler. Bu kişi ya da kuruluşların genellikle iki amacı bulunmaktadır.

Bunlardan biri size verdikleri parayı kat kat fazlası ile birlikte geri almaktır. Bu sistem para kazanmanın en zahmetsiz ve aynı zamanda en acımasız yoludur. Bununla birlikte bu kişiler sizi büyük borçlar altına sokmakla kalmayıp aynı zamanda sizin paranızı kullanırlar. Sizin gibi daha birçok kişiden gelen paraların toplandığı havuz bu tür kişi ve kuruluşların kendi yolunda gitmeyen işlerini düzetmek için kullandıkları para havuzudur.

Tefecilik Şirketleri

Borç para alımlarınızı, tanıdığınız, güvendiğiniz dost ve akrabalarınızdan yapmanız tavsiye edilmektedir. Bireysel olarak tefecilik yapan kişilere güvenmeyebilirsiniz, ancak aynı hizmetin bir şirket bir kuruluş tarafından veriliyor olması da size güvenilir gelmemelidir. Bu şirketler esas olarak sahte belge ve evraklar ile farklı bir iş amacıyla kurulmuş gibi görünseler de tefecilerin işlerini daha resmi ve güvenli hatta kabul edilebilir boyuta taşımak için düzenledikleri bir dolandırıcılıktır. Bu işler ile ilgilenen şirketlerin isimleri tek tek verilememekle birlikte size kısa mesaj yoluyla, çeşitli site reklamları ile ulaşan bu kişi ve kuruluşlara güvenmemeniz gerekmektedir.

Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan