Kredinotum.com

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Bankalara olan ihtiyacımız her geçen gün artmaktadır. Bu durumdan dolayı bankalar da özel kampanyalar yaparak biz tüketicilere 5 bin TL’den başlayarak gelir ve borç durumumuza göre 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredileri ile kefilsiz kredi vermektedir. Bazı bankalar borç durumunuzun yüksek ancak geliriniz de iyi, kredi notunuzun da orta seviyede olması durumunda kefil istemektedir. Ancak kefilsiz kredi veren bankalar 2017 yılında da kefilsiz kredi vermeye devam edecek gibi görünmesi nedeniyle sizler için kefilsiz kredi veren bankalar listesini araştırdık ve genel olarak kefil olmadan kredi alabileceğiniz bankaları tespit ettik. Buna göre kredi notu yüksek olanlar tüm bankalardan aylık gelirinin 5’de 1’i oranında taksit tutarı için 36 aya kadar kredi alabilir. Ancak yüksek kredilerde her banka kefil istemektedir. Önemli olan burada kredi alırken gelir ve borç durumunuza göre ödeyip ödeyemeyeceğinizin banka tarafından incelenmesi sonucu vereceği karardır.

GARANTİ BANKASI SMS İLE KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

Garanti müşterisi olup olmamanızın hiçbir önemi olmayıp cep telefonunuzdan göndereceğiniz bir kısa mesaj ile garanti bankasından kefilsiz direkt olarak kredi alabilirsiniz. Yapmanız gereken T.C. kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak istediğiniz kredi tutarını, vadesi ve aylık belgelenebilir net gelirinizi 3390’a mesaj olarak göndermek.

VAKIFBANK TELEFON BANKACILIĞI İLE KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank’ta telefon bankacılığını kullanarak kefilsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için 444 0 724 numaralı telefonu çevirmelisiniz ve daha sonra sırasıyla 5 – 5 – 2 tuşlayarak veya 5 sonrasında 0 tuşlayarak hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz.

AKBANK SMS İLE KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kefilsiz kredi başvurusu için SMS başvurusu yapabilirsiniz. Öncelikle 4425’e göndereceğiniz sms için KREDI yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmalısınız. Bu aşamada banka size 20 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi talebiniz için araştırma yaparak dönüş sağlayacaktır.

İŞ BANKASI SMS İLE KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

İş Bankası üzerinden kefilsiz kredi başvurusu yapmak için SMS ile başvurularda daha hızlı dönüş alabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzdan NAKIT yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın, talep ettiğiniz kredi tutarını yazarak bir boşluk bırakın aylık gelirinizi ekleyin ve 4402’ye SMS olarak gönderin.

HSBC WEB İLE KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

HSBC bankası kefilsiz kredi başvurularını internet üzerinden almaktadır. HSBC web sitesi üzerindeki Bireysel Kredi Başvuru Formunu doldurarak kefilsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ SMS İLE KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

Yapı ve Kredi Bankası kefilsiz kredi başvurusunda hızlı işlem için SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun için BIREYSEL yazarak bir boşluk bırakınız ve T.C. kimlik numaranızı ekleyiniz. Bu mesajı 4411’e gönderiniz. Banka araştırma sonrası 50 bin TL’ye kadar kefilsiz ihtiyaç kredi başvurunuz için en yüksek 36 vadede değerlendirme yapacaktır.

Unutmadan, her banka kredi başvurularında ekstra evrak ve kefil talep etme yetkisine sahip olduğunu, bu bankanın kendi inisiyatifinde olduğunu unutmayın.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.