KKB Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim

KKB Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim
KKB Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim

KKB Kredi notu, bireysel ve kurumsal olarak findeks dışında hiçbir kurum veya kuruluşdan öğrenilememektedir. KKB Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim sorusu yerine Findeks KKB notumu nasıl öğrenirim sorusuna cevap verilmesi gerekmektedir. Findeks, bu hizmeti belirli bir ücret karşılığında sunmaktadır. Findeks markası KKB olan kredi kayıt bürosunun alt markası olup bireysel ve kurumsal müşterilere 0 ile 1900 arasındaki kredi notunu, kendi belirli algoritmaları esasında hazırlar ve size sunar. Ayrıca findeks üzerinden de kredi risk raporu satın alarak, son 5 yıla ait tüm kredili bankacılık işlem geçmişinizi tüm detaylarına kadar öğrenebilirsiniz.

KREDİ NOTU NEDİR: Kredi notu ile bankalarda yaptığınız tüm kredili işlemlerinizin durumu ve analizi sonucu size veriken 0 ile 1900 arasındaki puanınızı öğrenerek bankalardan kredi kartı alabilir, kredi çekebilir veya kredi kartı ile kredi limitlerinizi belirleyebilirsiniz. Düşük kredi notu olan kişiler kredi çekemeyebilir ve düşük limitli kredi kartı kullanabilirken yüksek kredi notuna sahip kişiler anında hızlı kredi çekerken yüksek limitli kredi kartı kullanabilirler.

[ads2]

KREDİ RİSK RAPORU NEDİR: Kredi risk raporu, sizin son 5 yıla ait tüm kredili işlem geçmişinizi sunan bir raporlama sistemidir. 3 yıl önce x bankasından çektiğiniz krediyi, miktarını ve ödeme performansınızı görebilirsiniz. Veya aktif olarak ödemekte olduğunuz krediye ait ödeme performansınız yani gecikmiş ödemeleriniz olup olmadığı dahil tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca paket satın alarak aylık veya yıllık olarak belirli oranda kredi risk raporunuz otomatik olarak tarafınıza mail gönderilebilir. Bu hizmet ile aylık olarak kredi risk analizinizi yaparak güncel kredi notunuzu da öğrenebilirsiniz.

KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM: Kredi notunuzu öğrenmek için öncelikle findeks.com web sitesi üzerinden bireysel veya kurumsal üyelik oluşturmalısınız. Daha sonra giriş yaparak kredi notu öğrenme sayfası üzerinden kredi notunuzu satın almak için kredi kartı bilgileri girerek, güncel ücretlendirme üzerinden ödeme yaparak anlık güncel notunuzu öğrenebilirsiniz. An itibariyle satın alınan her bir kredi notu için ödenecek miktar 3.5 TL’dir.

KREDİ RİSK RAPORUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM: Kredi risk raporunuzu öğrenmek için findeks.com üzerinden üyeliğinize giriş yapmalı, üyeliğiniz yoksa üyelik açmalısınız. Risk raporu satın al menüsünden risk raporunuzu kredi kartı bilgilerinizle satın alabilirsiniz. Her risk raporu satın almanız ayrı ücret olarak talep edilir. Risk raporu tarafınıza güncel bilgiler ile sunulur. Paket satışlar da mevcuttur. Her ayda bir yılda 12 risk raporu ve 12 kredi notu öğrenme gibi paketleri de tercih edebilirsiniz.

Yıldızlandır
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan