Kredinotum.com

Kredi Çıkmıyor Acil Para Nasıl Bulurum

Son yıllarda banka borçlarının yükselmesi nedeniyle birçok vatandaşımız kredi kartı ve kredi borçlarını ödeyemez hale geldi. Tüketim seline kapılan herkes son damlaya kadar borçlandılar. Bu da kredi çekemez, borçları ödeyemez hale gelen vatandaşlarda acil durum anında çözümü olmayan bir yol oluşturdu. Bu sorunların tespiti sonrası uzmanlarımız kredi çıkmıyor acil para nasıl bulurum sorusuna cevap aradılar. Buna göre, bankalar ile her ne olursa olsun çalışmalarınızda gecikmiş ödemeniz olmaması, sigortalı çalışan olmanız ve her zaman bankalarda açık kapı bırakmış olmanız önemli bir durumdur. Eğer siz, sürekli kredi çektiyseniz, kredi kartlarınız full durumdaysa, gelirinizden çok banka borç gideriniz varsa bankalar sizinle artık çalışmayacak, borçların tahsilâtı için uğraşacaktır. Bu da sizin bankalar ile borçlar bitene kadar çalışamayacağınız anlamına gelmektedir.

Öncelikle neden kredi kartı ve kredilerinizi ödeyemediğinizi bir düşünün. Sürekli harcama yaparak, gelirinizden fazla tutarda borçlar altındaysanız bu aşamada bankaların borç transfer kredileri mevcut. borç transfer kredisi veren bankalar adlı yazımızı inceleyebilirsiniz. Bunun dışında kredi borç yapılandırma veya kredi kartı borç yapılandırma için bankanız ile irtibata geçebilirsiniz. Bankanız, borcunuzu ödemek istediğinizi ancak yüklü miktar nedeniyle ödeyemediğinizi ancak borcunuza sadık olduğunuzu anladığı vakit borcunuzu yapılandırma için teklifler sunabilir.

Eğer acil para arayışınız kredi kartı ve kredi borçlarınızı ödemek değil de özel nedenlerden acil para arıyorsanız eşiniz dostunuzdan borç para istemeyi deneyebilirsiniz. Eğer etrafınızdaki arkadaşlarınız ile akrabalarınızdan da borç alamıyorsanız; şöyle düşünmeniz gerekir. Eşim dostum borç vermiyor, banka neden versin? Bu aşamada oturup düşünmeli, sorunun çözümü için adımlar atmalısınız. Borçlarınızı ödemeye başlayarak borç limitlerinizi düşürüp bankadaki kredi limitlerinizi arttırmak için adımlar atmak sizin için avantaj olabilir.

Uzmanlar, acil nakit ihtiyaçlarınızda senetle para veren kişiler, tefeci veya kurumlar ile asla irtibata geçmemenizi, bu kişilerden alacağınız paralar sonrası hem kanuni hem psikolojik sorunlar yaşayabileceğinizi, borçlarınızın daha da çekilmez hale gelip aile içi veya kendi içinizde sorunlar nedeniyle intihar aşamasına gelebileceğinizi hatırlatmakta olup bu konuda çok dikkat etmenizi önermektedir.

Kredi Çıkmıyor Acil Para Nasıl Bulurum
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.