Kredinotum.com

Kredi Çıkmıyor Nereden Para Bulabilirim

Son 5 yıl içerisinde kredi kartı ve kredi borçları o kadar yükseldi ki vatandaş borçlarını ödeyemez hale geldi. İstatistiklere göre Türkiye’de kredi kartı ve kredi borçlu sayısı %250 artış gösterdi. Kredi kartı ve kredi kullanımında artış nedeniyle ödeyemeyen sayısındaki artış nedeniyle insanlar kredi çıkmıyor nereden para bulabilirim diye araştırma içerisine girdiler. Bu aşamada senetle kredi verenler ve senetle altın veren kuyumcuların aranması yükseldi. Uzmanlarımız bu sorunların artması nedeniyle kredi çıkmayan kişilerin nereden ve nasıl para bulabileceği konusunda bir makale hazırladılar.

Öncelikle size neden kredi çıkmıyor, nakit ihtiyacınızı neden karşılayamıyorsunuz bunu incelemeniz gerekir. Çünkü bilindiği üzere tefeciden veya senet ile alınan altın ödemelerinin geri ödenmemesi durumunda çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kuyumcular ve tefeciler, herhangi bir taşınmazınız olmadan veya çok iyi bir kefiliniz olmadan size kredi vermeyeceklerdir. Şuanda birçok senetle kredi veren kişi ve kurumlar genel olarak borçları bankaya devretmektedir. Bunun için de çok detaylı bir sözleşme hazırlamakta, borcu noter huzurunda teyit ettirdikten sonra ödemektedir.

Öncelikle bankalara borcunuz varsa hiçbir kurum ve kişi size senetle de olsa ödeme yapmayacaktır. Çünkü günümüzde artık findeks üzerinden kredi notu sorgulaması yapılması nedeniyle, size nakit ödeme yapacak kişiler öncelikle sizin findeks kredi notu ve findeks risk analinizi inceleyerek nereye ne kadar borcunuz var ve bu borçların son durumuna bakacaktır. Buna göre size nakit para sağlayacak veya nakit ihtiyacınıza cevap vermeyecektir. Bankalardan kredi almak için elinizden geleni yapmalısınız, aksi durumda çok büyük bir çıkmaza girebilirsiniz.

Bu nedenle öncelikle bankalar ile yeniden nasıl çalışabileceğiniz ile ilgili planlar yaparak, bankalara var olan borcunuzu yapılandırmak için bankaların yapılandırma birimleri ile görüşmelisiniz. Bu yapılandırma birimleri sizin tüm borcunuzu, borç ve ödeme durumunuza göre yeniden yapılandırarak size yeni bir kredi paketi hazırlamaktadırlar. Akabinde bu kredi faizi standart piyasa faiz oranından biraz yüksek olsa da bu sizin için kurtuluş kredisi olabilir. Veya borç kapatma kredisi veren bankalar ile ilgili detaylı bir çalışma yapabilir, borç kapatma kredisi veren bankalar ile ilgili yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz.

Kredi Çıkmıyor Nereden Para Bulabilirim
Yıldızlandır

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Biz en az yıllık faiz oranları ile özel, ticari ve kişisel krediler sunuyoruz 2% 1 yıl içinde 47 yıl geri ödeme süresi döneminde dünyanın herhangi bir parçası. 5000 TL ila 20.000.000 TL aralığında kredi vermek. Bizim krediler iyi sigortalı ve maksimum güvenlik önceliğimiz.; Eğer 18 altında iseniz tüm verilerin düzgün yüksek komisyon ile ülke ile güncellenir kullanmak zorunda olmayacaktır unutmayın, bu yüzden uygulamadan önce orijinal emin olun.
    bize ulaşın