Kredi Hesaplama Programı

Kredi Hesaplama Programı
Kredi Hesaplama Programı

Bankalardan kredi kullanmadan önce, talep ettiğiniz kredi tutarı ile vadesini bilerek, güncel faiz oranını da hesabınıza kattığınızda çıkacak geri ödeme tutarını bilmeden kredi başvurusu yaparak kredi aldığınızda, yüksek geri ödeme tutarı veya aylık taksit nedeniyle mağduriyet yaşamamanız için sizkere kredi hesaplama programı ile ilgili bilgiler aktaracağız. Öncelikle maaşınızın yarısından fazlasını krediye vermenizin kanuni olarak suçtur.

Bankalar maaşınızın yarısına kadar aylık taksit ödemenize imkan vermekte olup bu ödeme tüm bankalardaki borçlarınız hesaplandığında ortaya çıkmaktadır. Buna göre aylık 2 bin TL maaş alıyorsanız ve 2 ayrı bankaya 400 + 400 TL olmak üzere 800 TL kredi veya kredi kartı ödemeniz varsa, aylık ödeme tutarı 200 TL olan bir kredi veya kredi kartı kullanabilirsiniz.

Kanuni olarak daha üzerinde taksit tutarı olan bir kredi veya kredi kartı alamazsınız; kredi notunuz kaç olursa olsun. Bu nedenle kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi hesaplama programı ile kullanmak istediğiniz krediyi hesaplayarak almalısınız.

Bu sizin için en uygun faiz oranı, vade ve toplam kredi oranını hesaplamalısınız ki bankaya gittiğiniz zaman tekrar tekrar düşünmek veya bankadan direkt red almak durumunda kalmayın. Bu nedenle sizler için kredi hesaplama programı hazırladık ve bu program tamamen sitemiz üzerinden çalışmakta olup, bilgisayarınıza indirmenize veya herhangi bir program kurmanıza gerek kalmadan, sayfa değiştirmeden, aynı sayfa üzerinde çalışmakta ve anlık sonuçlar çıkartarak, bankalar ile birebir performans ve sonuç vermektedir. Bankadan kredi çekecekseniz ve kredi hesaplama programı arıyorsanız, hiçbir uygulama veya program indirmeden hesaplama yapmak için aşağıdaki uygulamamızı kullanabilirsiniz.

[kredi]

 

Yıldızlandır
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan