Kredinotum.com

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankalar herhangi bir şubeye gitme ihtiyacı duymadan internet adresi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilme fırsatı vermektedir. Ancak Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi internetten başvuru yapma işlemleri kadar kolay değildir. Ayrıca başvuru işlemlerinin sonucu internet aracılığı ile öğrenilememektedir. İnternet aracılığı ile başvuru soncunun sorgulandığı bankaların sayısı ise oldukça azdır.

Kredi kart başvuruları sonrasında Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemleri bankaların telefon bankacılığı ile vermekte olduğu sesli yanıt sistemi ile yapılabilmektedir. Sesli yanıt sistemi üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşülerek kart başvurusu ile ilgili bilgiler alınabilmektedir. Kredi kartı başvuruları ve kredi kartı başvuru sonuçlarını ilgilendiren tüm konuların daha hızlı ve daha pratik yollarla halledilebilmesi için pek çok alternatif yol bulunmaktadır.

Bankaların çağrı merkezleri ile görüşme yapılarak bilgiler alınabilmektedir. Günümüzde pek çok banka sesli yanıt sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Başvuru esnasında kaydedilen telefon numarası ile Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemi gerçekleştirilebilmekte, bu sistem kullanılarak işlemin sonucu hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir. Bu sistemi aktifleştirmeyen bankalarla ise müşteri temsilcileri aracılığı ile iletişime geçmek mümkündür.

Aşağıda yer alan listede bankaların bankalar yer almakta olup, bankaların müşteri hizmetlerinin numaraları da ilave olarak yazılarak daha hızlı işlem yapabilmenize olanak sunmaktayız. Aşağıdaki numaraları arayarak Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Anadolubank Worldcard kredi kartı başvuru sonucunu 444 555 0’ı arayarak öğrenebilirsiniz. 3 ve 4 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Akbank Axess, Carrefour Axess ve Wings kredi kartları başvuru sonucunu 444 25 25’i arayarak öğrenebilirsiniz. 9, 3 ve 2 numaraları tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Akbank Boyner & Fishcard kredi kartı başvuru sonucunu  444 29 29’u arayarak öğrenebilirsiniz. 4 ve 2 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Akbank Axess ve Wings kredi kartları başvuru sonucunu 444 25 25’i arayarak öğrenebilirsiniz. 9, 3 ve 2 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Bank Asya AsyaCard ve AsyaCard DIT kredi kartları başvuru sonucunu (216) 4444 888’i arayarak öğrenebilirsiniz. 3 ve 0 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Citibank Citi & Axess Kart kredi kartı başvuru sonucunu  444 0 500’ı arayarak öğrenebilirsiniz. 2, 2 ve 2 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Denizbank Bonus, Sea&Miles ile Miles&More ve Üretici Kart kredi kartları başvuru sonucunu 444 0 800’ı arayarak öğrenebilirsiniz. 0’ı tuşlayarak sesli yanıt sistemi üzerinden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Finansbank Cardfinans, Fix Card ve Nakit Kart kredi kartları başvuru sonucunu 444 0 900’ı arayarak öğrenebilirsiniz. 1, 2 ve 3 numaralarını tuşlayarak sesli yanıt sisteminden banka ile iletişime geçebilirsiniz.
Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
5 (100%) 3 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.