Kredi Kartını Nakite Çevirme 2017

Kredi Kartını Nakite Çevirme 2017
Kredi Kartını Nakite Çevirme 2017

Bu yazımızda size kredi kartını nakite çevirme 2017 yılı içerisinde hangi yöntem ve yollar üzerinden yapılabilir bunu anlatacağım. Öncelikle bilmeniz gereken en önemli detay, kredi kartı limitinizin bu işlem için elverişli olması gerektiğidir. Kredi kartınızda 5.000TL limit varsa bunun 2.000TL’si nakit avans limiti ve kalan 3.000TL’si alışveriş limitiyse; siz de 2.000TL nakit avans limitini kullanarak kalan 3.000TL alışveriş limitini nakite çevirmek istiyorsanız ve en düşük faiz, en hızlı yöntem arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca kredi kartının tüm limiti olup da genel bir nakit ihtiyacının giderilmesi de sağlanacaksa doğru yerdesiniz. Çünkü nakit avans olarak direkt çekilen paralarda bankalar çok yüksek komisyon ve işlem ücretleri uygulamaktadırlar.

E-Ticaret Sitesi: SanalPazar isimli eTicaret sitesine yakın bir eş dost akrabalarınızdan birisinin bilgileriyle üye olarak bir ürün aktif ediniz. Örnek olarak LG marka televizyon veya S5 Marka cep telefonu gibi gerçek bir ürün eklemelisiniz. Daha sonra kredi kartı ile ödeme yapacağınız kişi bilgileri adına gerçek bir hesap daha açınız. Ancak 2 hesabıda aynı bilgisayardan yönetmeyiniz, yönetimin dikkatini çekerse işlemi iptal edebilir. Daha sonra satın alma işlemlerini yaparak SanalPazar standartlarında kredi kartınızdaki limiti nakite çevirebilirsiniz. Bu işlemin bedeli %5 komisyon olup en risksizidir. Ortalama işlem onayı akabinde 48 saat içerisinde para hesabınıza yatırılır.

Taksitli Nakit Avans: Limitiniz ile %2 ile %4 arasında ve 1000/1 oranında işlem ücreti ile taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Ancak bu işlem için kredi kartınızın taksitli nakit avans işlemlerine açık olması gerekmektedir.

Kuyumcular: Herhangi bir kuyumcuya giderek altın alabilir ve bu altını kredi kartınıza vade farksız 4 taksitte işlem yapabilirsiniz. Daha sonra farklı bir kuyumcudan bu altını piyasa fiyatıyla bozdurarak nakite çevirebilirsiniz. Unutmayın! Altın alırken alacağınız altının alım-satım yaparken zarar etmeyeceğiniz altın olduğuna emin olunuz.

Telefon Bayileri: Genellikle tüm telefon bayileri %5 ile %10 oranları arasında kontör satışı yapılmış gibi %0 kdv ödeyerek kredi kartınızdan 9 ay’a kadar taksitli çekim işlemi yapabilir. Ancak komisyon konusunada %5 altı %10 üzeri ödememeye dikkat edin.

Ukash Satın Alın: Kredi kartınızla güvenilir ukash sitelerinden ukash satın alabilir daha sonra internet forumları veya bahis forumları üzerinden bu ukashları nakite çevirebilirsiniz.

Fatura Ödemesi: Eşiniz dostunuz veya arkadaşlarınızın faturalarını ödeyerek kredi kartınızı taksitlendirebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemler dışında siz de biraz düşünürseniz kredi kartını nakite çevirmek için daha bir çok yöntem bulabilirsiniz. Bizden bu kadar. Farklı fikir aklına gelen olursa yorum bölümünden diğer arkadaşların yararlanması ve bilgilenmesi için ekleyebilir. Eğer gerçekten güzel bir fikir olursa biz de yazımızda düzenleme yapabiliriz.

Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan