Kredi Notu

Kredi Notu Yükseltme Teknikleri

Güncelleme:

Kredi notunuzu kısa zamanda nasıl yükselteceğiniz ile ilgili detaylı bilgilendirmeyle birlikte bu yazı dizimizde sizlere kredi notu yükseltme teknikleri taktikleri ilgili detaylı ve kapsamlı araştırmalarımızla bilgilendirmeleri sizlere sunacağız. Kredi notunun ne işe yaradığını, ne olduğunu bilmeniz gerekmekte olup öncelikle kredi notu nedir adlı makalemizi okumanız gerekmektedir. Nerelerde ne gibi durumlardan nasıl kullanılması gerektiğini öğrendikten sonra kredi notunun ne işe yaradığını ne olduğunu bildikten sonra sizlere kredi notu yükseltmek tekliflerini anlatacağız. Kredi notu neden düşer adlı makalemizi bu makaleden sonra okumanızı sizlere öneriyorum. Kredi notunuzun düşmemesi için gereken tedbirleri uygulayarak bu sayede kredi notumuzu neden düştüğünü öğrenmiş olup kredi notu yükseltme teknikleri ve taktiklerini doğru adımlarla yükseltmek durumunda kalarak İşleminizle geçmiş olursunuz. Kredi notunun neden düştüğünü bilmeden düşük kredi notunuzu yükseltmek için adımlarla doğru uygulaya bilmeniz için unutmayınız ki kredi notunuzun ne olduğunu ve kredi notunun neden düştüğünü önceden bilmeniz gerekmektedir. Nasıl olduğunda ve neyin neden olduğunu öncelikle araştırmanız gerekmektedir.

Birinci aşama: Kredi kartlarınız ve kredi kartı borçlarımızın öncelikle hepsinin sıfırlanmasını gerekmektedir. Aktif duruyor olarak bir ay beklemeniz sonucunda tüm borçlar ödenmiş olmalı ve limitleriniz bitirememiş olmanız gerekmektedir. Fin Dax kredi notu üzerinden 3.5 tl ödeyerek bu bir ay sonunda kredi notunuzu güncelleiniz. En güncel haline geldikten sonra bu sayede bir aydan kredi Notunuz istediğiniz seviyede olacaktır. Bir gün bile geciktirmemeniz gerekmekte olup aynı zamanda varsa kredi borçlarınızı gününde ödemeliyiz şarttır. Minimum altı ay üzerinden geçmesini bekledikten sonra eğer gecikmiş kredi ödemeniz varsa bu işlemi gerçekleştirmeniz için beklemeniz gerekmektedir. Kredi notu üzerinde etkisi olan kredi ödemeleri bu sonuçların sizin lehinize olması için çok önemli olup kredi notu üzerinde etkisi çok yüksektir.

İkinci aşama: havale ve EFT gibi işlemler yapmaya ve hesaplarınız üzerinden bu işlemleri daha sık sürelerle yapmaya çalışın. İnternet Bankacılığı üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vadeli hesap açarak vadeli hesap tutmanız gereken elinizde eğer bir miktar paranız varsa mutlaka bu yolu izlemelisiniz. Kredi notunuzun yükselmesinde bu sizin için bu olayın büyük etkisi olacaktır. Daima bekleyen bir miktar paranız olması durumunda 500 TL de olsa vadeli hesapta paranızı mutlaka barındıran.
Üçüncü aşama: bir talepte bulunmak istiyorsanız bu mutlaka sizin limitinizi artırmakta olan limit arttırım talebi olmalıdır. Ayrı ayrı günlerde limit artırımlar talebinde bulunmanın şartı ile kredi kartınızın tamamı için bu yolu izlemeniz daha doğru olacaktır. Kredi Notunuz da limitlerinizdeeş zamanda yükselme bu sayede aynı şekilde yemeklerinizde yükselecektir.

Dördüncü aşama: kredi kartı talebinde bulunmanız durumunda bunu sadece bir banka üzerinden değil farklı farklı bankalar üzerinden de yapabilirsiniz. Ne kadar fazla aktif ve borçsuz kredi kartınız olursa aynı zamanda limitinin hiçbir önemi olmadan o kadar da yüksek kredi Notunuz olur. Kredi kartı son gününde borcun tamamını ödemeniz durumunda gerekirse kartları aylık hayati ödemeleriniz için kullanın.

Beşinci aşama: kredi bankasına ait vadesiz hesaplarınızdan otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda elinizde mevcut olan her kredi kartına bu işlemi yaptığınız süreçte cep telefon faturalarınız, su, internet, doğalgaz ve elektrik gibi hayati şartlarınızı döndüren ve her ay düzenli ödediğiniz banka aracılığıyla ödemeniz şartı ile faturalarınız otomatik otomatik ödeme talimatı vererek kredi notunu çok kısa zamanda yükselecektir.
Durumuna göre bir ila üç ay arasında uygulanmakta olan bu işlemler krep mutlu uzun düşük olması durumunda maksimum altı aylık kredi notunuzun 1750 ile 1000 Seki 150 puan arasında olması şartı ile bir uygulama akabinde yükselmemesi için hiçbir neden yoktur.

Beş aşamadan oluşan kredi notu yükseltme teknikleri ile ayrıntılı ve detaylı bir şekilde makalemizi okuyabilirsiniz. Paylaşmak istediklerinizi yorum bölümümüzden kafanıza takılan bir sormak istediğiniz olursa bize iletebilir, sorabilirsiniz. Daha kısa zamanda yüksek kredi Notunuz olması için unutmayın ki zamana bırakır acele etmemelisiniz. Kredi notunuzun düşmesine neden olarak acele ettiğiniz durumda yine ay başında Fin Dax üzerinden 3.5 tl ödeyerek kredi Notunuz güncellenmesi için her ay 30. günün ardından yeni ay başında Bu güncelleme ile Kredi kartı notunuzu takip edebilirsiniz.

Kafanıza takılan tüm sorularınızı çekinmeden kredi notu yükseltme aşamasında uzmanlarımıza, aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından cevaplanmakta olup sorularımız genelde 12 ile 36 saat arasında gelen soruların durumuna göre bazı durumlarda ise sorularınız anlık olarak da cevaplanmaktadır.

İlgili Makaleler

1.147 Yorum

 1. Banka kartından para cekip yatirmak kredi notunu yukseltirmi 1100 notum 1300 e çıkarmı 2 hafta içinde teşekkürler

 2. Odemelerim dzgn fakat puanm dusuk cok basvuru ypmsm nasil cozumlenecek yazdgmz gbi aylrdr yapior ama puan dusuor yukselmior

 3. Şahıstan icralık durumum var ama hiç bir bankayla icralık olmadım bu kredi çekmeme engel olurmu birde kredi puanımı etkilermi

 4. merhaba beyefendi benim bir bankada 3 kredim var 1 tanesi bitmek üzere 2 tanesi 48 aylık ama benim kredi ödeme tarihimin bir tanesi ayın 4ünde 1 tanesi ayın 11 de bide bir bankanın birisinde de kredili mevduat hesabımı yapılandırdım kredi kartımı yapılandırdım ama kredi puanım 982 kamuda çalışıyorum kadro alacam bir an önce borçlarımı yapılandırmak tek banka da toplamak istiyorum ne yapmalıyım bana yardımcı olur musunuz

 5. merhaba öğrenci iken çok az limitli bir kredi kartım borçttan kapanmıştı şimdi bankalarla sorun yaşıyorum bunu nasıl halledebilirim. hiçbir banka kredi kartı dahi vermiyor. sonuçta öğrenci kartıydı .

  1. Kredi notunuzun puanı kadar, almak istediğiniz kredi tipi, kredi miktarı, borcun kefili ve kredi teminatı da önemli etkenlerdendir. Doğruları bir araya getirerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 6. 1-maaşımın yüksek yatması kkb notunu yükseltirmi
  örnek: 3500 yatıyordu 4000 yatarsa
  2-3 ay kalan krdiyi erken kapatırsam şimdi kapatsam
  kkb notum yükselirmi

  3- yukarıda uygulamaları yapsam
  maaş hem yüksek yatsa hem krediyi kapatsam
  mevcut 1334 puan olan kredi notum
  ne kadar artar

 7. Merhaba puanım düşük şu an hiç bir kredi kart kullanmıyorum ama kredi kart almak istiyorum puanım düşük olduğundan alamıyorum puanımı nasıl yükseltirim bana acil yardımcı olursanız sevimirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı