Akbank

Masrafsız Düğün Kredisi

Güncelleme:

Evlenecek çiftlerin düğün hazırlıklarına başlaması için belli bir maddiyata ihtiyaçları vardır. Ancak günümüzde pek çok çift yapılacaklar listesindeki ihtiyaçlarını giderirken maddi sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bunun sonucunda Akbank evlenecek çiftlere maddi destek sağlamak ve problemlerine rahat çözüm bulmaları amacı ile Masrafsız Düğün Kredisi seçeneği sunmaktadır. Bu kredi seçeneği ile evlenecek olan çiftler maddi sıkıntılar yaşamadan rahatlıkla ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.

Akbank’ın yaza özel olarak hazırlamış olduğu bu düğün kredisi seçeneği ihtiyaç kredisi seçenekleri içerisinde bulunmaktadır. Masrafsız Düğün Kredisi kullanacak olan çiftlerden herhangi bir masraf kesilmeden kredi kullanımlarına sunulmaktadır. Ayrıca bu avantajların yanı sıra küçük boy kasa kullanılması durumunda da kasa tutarlarında özel indirimlere gidilmektedir. Kasa uygulaması ile de çiftlerin düğün sonrası takılarının güvence altına alınması sağlanarak bu ihtiyaçlarına da karşılık verilmektedir.

Masrafsız Düğün Kredisi seçeneğindeki koşullar ve kriterler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek için Akbank’ın herhangi bir şubesine giderek banka yetkilileri ile görüşmek yeterlidir. Bu kampanyalı ihtiyaç kredisi seçeneğinden faydalanabilmek için bankanın şubelerinden ya da internet sitesi içerisinde yer alan başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Formun doldurulmasının ardından gerekli işlemlerin ve incelemelerinin tamamlanması ile avantajlı masrafsız düğün kredisi seçeneğinden anından yararlanmak mümkündür. Ayrıca kullanılan kredinin yanı sıra yüzde elli indirimli kasalardan 150 TL’ye denk gelen tutarlarda faydalanmak mümkündür.

Akbank’ın evlenecek olan çiftlere sunmuş olduğu bu kredi kampanyası ile 75.000 TL’ye kadar olan tutarlarda %1,19 faiz oranları uygulanmaktadır. Ayrıca kredinin geri ödemeleri üç ay sonra başlamaktadır. 36 aya varan vade seçeneklerine sahip olan kredi seçeneğinde her türlü düğün ihtiyaçları kolaylıkla karşılanabilmektedir. Bu kredi seçeneğinden yararlanarak düğün ihtiyaçlarını maddi sıkıntılar yaşamadan gidermek isteyen çiftler Akbank’ın herhangi bir şubesine gidebilmektedirler.

Masrafsız Düğün Kredisi’nden yararlanabilmek için bankanın herhangi bir şubesine gidilerek nüfus cüzdanı ya da fotokopisi veya sürücü belgesi aslı ya da fotokopisi ile işlem yapabilmektedirler. Gelir belgesi ve adres teyidi belgesinin de tamamlanması ile bankaya yapılan müracaatın sonrasında kredi anından kullanılabilmektedirler. Akbank Masrafsız Düğün Kredisi başvurusunu herhangi bir şubeye gitmeden internet üzerinden yapmak için linke tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı