Kredinotum.com

MTV Ödemelerinde Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapılıyor

Devletin motorlu taşıtlardan aldığı motorlu taşıtlar vergisi gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden de yapılmaya başlanmıştır. İnternet vergi dairesinde motorlu taşıtlar vergisini kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz vardır. Peki, MTV ödemelerinde hangi kredi kartına kaç taksit yapılıyor.

Hemen hemen tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapılabilen motorlu taşıtlar vergisi Akbank kredi kartlarından Axess, wings, fish, free gibi kredi kartları ile Garanti Bankası bonus kredi kartları ile Halk Bankası paraf kredi kartları ile İş Bankası maximum kredi kartları ile Yapı Kredi World Kredi kartları ile HSBC advantage kredi kartları ile Finans Bank cardfinans kredi kartları ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tüm TEB bonus ve TEB World kredi kartları ile Vakıfbank visa ve mastercard kredi kartları ile Ziraat Bankası visa ve mastercard kredi kartları ile Deniz Bank visa ve mastercard kredi kartları ile Türkiye Finans Katılım Bankası finans katılım bankası kredi kartları ile ve Aktif bank kredi kartları ile ödenebilmektedir. Taksit için her bankanın ayrı bir oranı vardır.

MTV ödemelerinde kullandığımız kredi kartını veren bankalar çeşitli dönemlerde belli kampanyalar düzenleyerek MTV motorlu taşıtlar vergisinin kredi kartları ile ödenmesi durumunda belli taksitler yapmaktadır. Bankalar genelde bu ödemeleri 3 taksit yapmaktadır.

Bankalardan taksit yapılabilmesi için belli bir miktarda para ödenmesi de gerekir yine bankalar bu miktarları kendileri belirler. Hayatımızı kolaylaştıran internet, devlet tarafından daha etkin kullanılması ile birlikte hem devlet için hem bizler için hem de özellikle ödemelerde aracı olan bankalar için fırsatlar oluşturmaktadır. Sıra bekleme derdi olmadan bir tık ile internet üzerinden yapılan MTV motorlu taşıtlar vergisi ödemesi bankalarında ödemelerdeki taksit seçeneği ile daha fazla kredi kartları ile yapılmaya başlanmıştır.

MTV Ödemelerinde Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapılıyor
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.