Odeabank 8444 Online Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu

0
56 views
Odeabank
5 (100%) 1 vote

Bankacılık sektörü içerisinde hizmetleri ve ürünleri ile ön plana çıkmayı başaran Odeabank, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlamakta olduğu kredi ve kredi kartlarını müşterilerine kullandırtmaktadır. Hızla yükselen sermayesi ve müşteri portföyü ile bankacılık sektörü içerisinde hızla büyüyen bankalar arasında yerini alan Odeabank, hem kuruluş amacına hem de müşteri memnuniyetine özen göstermesi amacı ile hızlı ve kolay hizmet anlayışı kapsamında şubesiz bankacılık anlayışını genişletmektedir.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru İşlemleri

Pek çok bankacılık ürününde mobil ve internet bankacılığının tercih edilmesi ile Odeabank hizmetlerini genişleterek günlük ve taksitli alışverişler için kullanılan kredi kartlarını kullanmak isteyen müşterilerine çeşitli başvuru yolları sunmaktadır. Odeabank 8444 Online Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu da bu seçenekler arasında ilk sırada yer almaktadır. Odeabank kredi ve kredi kartı başvuruları için bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi ya da kredi kartı başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır. Telefon bankacılığı üzerinden ise 444 8 444 çağrı merkezi aranarak yine kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkündür.

SMS Bankacılığı ile Başvuru İşlemleri

Odeabank 8444 Online Kredi Ve Kredi Kartı Başvurusu işlemlerinde cep telefonun kısa mesaj bölümüne “BANKO” yazıp bir boşluk bırakılmasının ardından T.C. kimlik numarasının yazılması ile 8444’e bir kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır. Tüm bu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra Odeabank şubelerinden ya da ATM’lerinden rahatlıkla yapılabilmektedir.

Bankanın kampanyalı kredilerine başvuruda bulunabilmek için ise; yine cep telefonlarından “KREDİM” yazıp bir boşluk bırakılmasının ardından T.C. kimlik numarasının yazılması ile 8444’e SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. Başvuru işlemlerinin sonrasında banka tarafından geri bildirim yine aynı bankacılık hizmeti kanalı ile gönderilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Pos Cihazı Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

TEILEN
Önceki İçerikKuveyt Türk Senin Bankan
Sonraki İçerikAkbank Wings Card Avantajları
1995 yılında İstanbul’un Bakırköy ilçesinde doğdu. 2013 yılından bugüne ekonomi ile ilgileniyor.

CEVAP VER