Kredinotum.com

Odeabank EFT Saatleri 2017

Odeabank eft saatleri 2017 yılında da geçen yıllara göre herhangi bir değişiklik olmamış olup sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında hafta içi her gün EFT işlemleriniz onaylanmaktadır. 15 yıl aradan sonra ilk defa özel bir banka olarak Türkiye’de faaliyete geçen banka olup 6 ay içerisinde de en fazla talep alan bankalar arasında lider olan Odeabank , 2017 yılı ilk çeyreği itibariyle en fazla kredi sağlayan bankalar arasında ilk 5 sırada yerini almıştır.

Odeabank internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapabileceğiniz EFT işlemlerinde telefon bankacılığı ve tüm PTT şube ATM’leri üzerinden de Odeabank işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. TL cinsinden ve diğer tüm döviz cinslerinden EFT yapabileceğiniz gibi Odeabank’ın sizin için belirlediği EFT limitleri dâhilinde 7 gün 24 saat internet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden EFT talimatı vererek hafta içi EFT saatlerinde talimatınızın otomatik onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

EFT talimatı vermek için EFT saatini beklemenize gerek olmayıp ileri tarih ve saat için EFT talimatı oluşturabilirsiniz. Talimat verdiğiniz tarih ve saatte otomatik olarak EFT işleminiz onaylanacaktır. Ancak ileri tarihe EFT talimatı vermek için o tarih ve saatte banka mesaide ve EFT saati içerisinde olmalıdır.

444 8 444 numaralı Odeabank iletişim merkezi telefon bankacılığı ile internet ve bilgisayarınız olmadan EFT talimatı verebilirsiniz. 1 TL ile 100 bin TL arası tüm EFT talimatlarınızı telefon bankacılığı üzerinden sağlayabileceğiniz gibi uzmanlar EFT talimatlarını internet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden çok daha az maliyet ile sağlayabileceğinizi hatırlatmaktadır.

Odeabank EFT Saatleri 2017
5 (100%) 4 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.