Odeabank ihtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Odeabank ihtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır
Odeabank ihtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Finans sektörü içerisinde yer almakta olan ve önemli bir yer edinerek çalışmalarını sürdürmekte olan Odeabank, tüketicilere sunmuş olduğu ürün ve hizmetler ile de adını sıkça duyurmaktadır. Özellikle ihtiyaç kredisi kampanyaları ile kişi ve kurumların dikkatlerini çekmekte olan banka, yeni nesil bankacılık hizmetleri ve kanalları ile her alanda hızlı ve anında işlem yapılmasına olanak sunmaktadır.

Odeabank ihtiyaç kredisi ürünleri ile tüm ihtiyaçların giderilmesi mümkün olup, kişilerin yaşamları içerisindeki her alanlarında hızlı ve kolay kredi çözümleri sunmaktadır. Odeabank tüm kredi ihtiyaçları için tüketicilere hesaplı çözümler sunarken, evlilik hazırlıklarında, eğitim ve okul masraflarında, ev ve ev dekorasyonu gibi ihtiyaçların yanı sıra tatil masraflarının da giderilmesine yönelik her türlü ihtiyaca ihtiyaç kredisi ürünü ile çözüm üretmektedir. Doğum ve hastane masraflarının, mobilya alımlarının ve tadilat gibi pek çok harcamanın taksitli yapılmasına ve kredi kullanılarak peşin alımın avantajları ile geri ödemelerin 36 aya varan vade seçenekleri ile küçük taksitler karşılığında yapılmasına olanak sunmaktadır. Peki tüm bu avantajlardan yararlanabilmek için Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bireysel Finansman Kredisi, Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi seçeneklerinden yararlanabilmek için ihtiyaç kredisi için gerekli olan belgeler ile birlikte bankanın herhangi bir şubesinin ziyaret edilmesi yeterlidir. Odeabank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler ise; T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi, başvuru sahibinin adına kayıtlı ve son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası ile birlikte gelir belgesidir. Serbest meslek sahipleri veya ticaret erbabı bu belgelere ek olarak son yıla ait olan Vergi Levhası, gelir tablosu ya da işletme hesabı özeti, bilanço ile ticaret sicil gazetesi ya da oda kayıt belgesi ile başvuru yapmalıdır.

Ücretli olarak çalışmakta olan kişilerin maaş yazısı ya da maaş bordrosu ile şirket imza sirkülerini başvuru esnasında bankaya beyan etmeleri gerekmektedir. Emekli bireyler ise emekli maaşı hesap cüzdanlarını ya da emekli maaşlarının yatırıldığı banka hesap bilgilerinin bulunduğu yazıyı vermeleri gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bu kredi ürünlerinde kredi tiplerine bağlı olarak ek belge de talep edilebilmektedir. Ayrıca Odeabank’ın sunmuş olduğu SMS ve Web’de kredi seçeneklerinde de şubeye gidilmesine gerek kalmadan başvuru yapılabilmektedir. NAKİT yazıp bir boşluk bırakılmasının ardından T.C. kimlik numarasının yazılması ile 8444’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır. Ayrıca Odeabank Mobil ve İnternet şubesi üzerinden de anında kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Yıldızlandır
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan