Kredinotum.com

Odeabank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Odebank kredi kartı borcu yapılandırma işleminde banka müşterilerine cazip avantajlar sunarak kredi kartı borcunu yapılandırma işlemini gerçekleştirmekte olup Bank’O kredi kartı ödemeleri için Odeabank müşterilerine peşin harcama sonrası taksitlendirme imkanı sağlamaktadır. Öncelikle peşin harcama yaptıktan sonra banka internet şubesi veya mobil bankacılık üzerinden kredi kartı detaylarınıza erişim sağlayarak kredi kartı ile yaptığınız peşin harcamayı aylık %2,02 oranında faiz ile 3 aydan 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Eğer kredi kartınızla peşin yaptığınız ödemeden sonra ekstreniz kesilir ve bu ekstrede kredi kartı borcunuz netleşirse artık borç yapılandırma veya taksitlendirme yapamazsınız. Bu nedenle peşin alışverişlerinizi borcunuz kesinleşmesi olan ekstre kesiminden önce yapınız, aksi durumda Odeabank kredi kartı borcunuzu yapılandırma veya taksitlendirme işlemi özel olarak uygulamamaktadır.

Odeabank kredi kartı kullanıcılarının peşin veya nakit çekim gibi tüm tek çekim ile yapılan harcamaları ekstre kesim tarihinden önce 3 aydan 9 aya kadar vadelendirilmekte olup 50 TL ve üzeri harcamalarınızda geçerli olmaktadır. 50 TL altındaki tüm harcamalarınızda ödemeyi peşin olarak yapmanız gerekecektir.

Bu işlem için alışveriş sonrası cep telefonuna gelen SMS’e cevap vermeniz veya 444 8 444 numaralı Odeabank müşteri temsilcisine bağlanarak peşin çekim yaptırdığınız kredi kartı borcunuzu taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca odeabank kredi kartı borcu yapılandırma işlemi için bankanın internet şubesini veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden de kendiniz sağlayabilirsiniz. Bu işlem için alt limit 50 TL olup üst limit 10 bin TL’dir.

Odeabank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.