Kredinotum.com

Odeabank Yılbaşı Kredisi 2016

Ülkemize yeni giriş yapan ancak yaptığı kampanyalar ile bir anda Türkiye’nin en iyi 8. Sırasına kadar yükselmeyi başaran Odeabank yılbaşı kredisi 2016 yılı kampanyasını sizler için tek bir çatıda topladık. Kampanyaya göre Nakit Hazır başlığı ile yayınlanan bu kampanyada 1,23 faiz oranı için 150 TL dosya masrafı talep eden Odeabank, kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti almaktadır.

3000TL için 36 ay vadede aylık 108TL ödeme ile kredi kullandırmakta olup 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerinize aynı gün cevap vermektedir. 31 Aralık tarihine kadar süren bu kampanyaya Odeabank şubeleri ve internet bankacılığı üzerinden başvurabileceğiniz gibi yeni yaptığı anlaşma ile birlikte tüm PTT şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu için büyük harflerle KREDIM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e sms göndererek ön onay veya krediniz için onay alabilirsiniz. Kredi için onay veya ön onay aldıktan sonra ihtiyaç kredisi başvuru evrakları başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Başvuru için bankaya gitmeniz durumunda sizden istenecek olan belgeleri önceden hazırlamanız, kredinizin hızlı sonuçlanmasında büyük önem taşımaktadır. Ayrıca bu evrakların teyit edilmesi amacıyla banka şubeniz müşteri temsilcisi ile görüşerek ek belge veya farklı belge talepleri olup olmadığını sorabilisiniz.

Odeabank Yılbaşı Kredisi 2016
5 (100%) 1 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.