Krediler

Öğrenciye Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Güncelleme:

Üniversitede okuyan veya lisede okuyor 18 yaşında oldu muş olan öğrenciye kredi ve kredi kartı veren bankalar araştırmamızı sizin için uzmanlarımız tarafından tamamladık. Özel destekler ile öğrencilerin giderleri devletin verdiği bursların aile ve özel destekler sonucunda yetmediği ortada. Taksitli olarak yapmak istemekle birlikte öğrenciler acil nakit ihtiyaçlarına kredi kartına ihtiyaç duymakla baz durumlarda da kredi çekerek acil ihtiyaçlarını giderip taksitli olarak ödeme yapma taleplerini bulundurmaktadırlar.

Türkiye’de kanuni olarak sigorta olma zorunluluğu ve minimum üç ile altı ay arasında sigortalı olma durumundan dolayı öncelikle öğrenciye kredi veren bankalar arasında sigortasız öğrenciye kredi hiçbir banka vermemektedir. Özel bir şirkette çalışıyor olmanız ve sigortanız aynı zamanda yatıyorsan öğrenci olsanız dahi kredi çekebilirsiniz. Tüm bankalara Bu durumu genelinde başvuru yapabilirsiniz. 1100 üzerinde olan Findeks Notunuz %99 oranında kredi çekmenize sağlayacaktır.

Günümüzde bir çok bankanın yükselişe geçmiş olup neredeyse tüm bankalar öğrenciye kredi verme durumuna gelmiş olsa da öğrenciye kredi ve kredi kartı veren bankalar gibi ayrı bir kategoride Sıralanmaktadırlar. Bunun alakalı bütün detayları sizin için hazırlayıp öğrenciye kredi kartı veren bankalar ile merak ettiğinizi aşağıda listeledik. Kredi kartlarından aidat alınmadı, öğrenci hesaplarından hesap işletim ücreti alınmadı aynı zamanda öğrenci verilen kredi kartlarından bir çok ayrıcalıklardan yararlanma durumunda olduğunu unutmayınız.

Bonus genç kredi kartı Garanti bankasi

Kredi kartları içersinde alması en kolay olan bu kredi kartı üstelik kart ücreti ödememeniz durumunda‘dan alabilirsiniz. Bonus genç ile Garanti’nin gençlik ruhu artık ellerinizde. Üye olduğu işyerlerinde bonus kazanabilme imkanı veren bonus genç ile taksit imkanlarına da sahip olabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra sunduğu fırsatlar ile gençliğini yaşayabilirsin.18 – 25 yaş arasındaki gençlere özel bonus genç ile bonus genç kullanırken bizden en çok tavsiye edebileceğimiz durumlar 250.000’i aşkın bonus üye iş yerinde alışveriş bir işlerinizde bonus kazanır ve kazandığın bonuslar dilediğin an bedava alışveriş yapabilirsin.

Play kart (Yapı kredi )

Öğrenci olma şartı ile 26 yaşından küçük isen sinemada bir film izleyip arkadaşlarınla eğlenmeyi paylaşmayın, gece sokaklarda şarkılar söyleyip gündüz ise hem işini hem de derslerine konsantre olmayın, müziği, mutluluğu, keşfetmeye, macerayı seven herkesin kartı:Play TLcard

İşte üniversiteli İş Bankası
Lisansüstü eğitimlerinde sürdürenler de dahil olmak üzere Türkiye İş Bankası‘ndan 18 yaş ve üstü üniversite öğrencilerine Özel işte üniversiteli kredi kartı maksimum dünyasının sunduğu tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanma ve Maksi puan kazanma ve sevdiğiniz markalardan indirimli ve taksitli alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

ÜniversiteTEB Bonus Cart TEB
Mağazalardan taksitli alışveriş yapma imkanı sunan Üniversi tep bonus kartın bonus üyesi sen dünyanın her yerinde yapacağın tüm alışverişlerde bonus kazanma şansına sahipsin demektir. Ekstra bonus kazanmak için sana özel kampanyaları takip etmen yeterli.
Üye iş yeri yerlerinde bedava alışveriş yapmak istersen sadece bunudlarını biriktirmen yeterli.

CardFinans GO Finansbank
Cep telefonuna uyarı mesajını gönderen artık harcamalarının senin belirlediğin miktara göre devam etmesi senin için çok mükemmel bir fırsat. Geçmiş dönemden gelen borçlarından ve oa ya yansıtılacak taksitlerini de yeni dönem harcamalarından eklemeli unutmadın belirlediğin limiti ulaşıp ulaşmadığını hesaplamakta senin elinde.

HSBC Concept üniversiteli HSBC
Doktora programları dahil olmak üzere üniversiteli olma şartı ile önlisans lisans ve yüksek lisans okuyanı 18 – 25 yaş arası üniversite öğrencilerine özel bir kredi kartıdır.

Axess EXi 26 Akbank
Bol bol chip eksi para kazandıran özel şeffaf tasarımıyla çok havalı tam sana göre bir kredi kartı ile sanal alışverişinizde bol bol keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Lise son öğrencisiyim 18 yaşımk doldurdum ve kredi kartı çıkartmak istiyorum bu mümkünmüdür ?

  2. Lise son öğrencisiyim 18 yaşımk doldurdum ve kredi kartı çıkartmak istiyorum bu mümkünmüdür ?

  3. Şimdi ben
    Lise son sınıf ogrencisiyim ve stajyer parası alıyorum ve 18 doldurdum kredi kartına ihtiyacım var bunu hangi bankalar veriyor ve çıkma olasılığı nedir.cevaplarsaniz sevinirim

  4. Merhaba, Bankalar kredi elde etmek için aşağı döner, Benim şirket size yardımcı olmak için burada olduğu gibi bir kaygım yok. Bugün bir kredi için geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı