Kredinotum.com

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2016

Lise’de okuyup 18 yaşını doldurmuş veya Üniversite okuyan Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2016 araştırmasını sizin için uzmanlarımız tamamladılar. Devletin burs vermesi, aile ve özel destekler öğrenci giderlerine yetmediği ortada. Öğrenciler acil nakit ihtiyaçlarını taksitli olarak yapmak istiyor ve kredi kartına ihtiyaç duymakta bazı durumlarda da kredi çekerek acil ihtiyaçlarını giderip taksitli olarak ödeme yapma talepleri bulunmaktadır.

Öncelikle öğrenciye kredi veren bankalara arasında Türkiye’de kanuni olarak sigorta olma zorunluluğu ve minimum 3 ile 6 ay arasında sigortalı olma durumundan dolayı, sigortasız öğrenciye kredi hiçbir banka vermemektedir. Ancak öğrenci olup da özel bir şirkette çalışıyor, sigortanız aynı zamanda yatıyorsa, öğrenci olarak da kredi çekebilirsiniz. Bu durumda tüm bankalara başvuru yapabilirsiniz. Findeks kredi notunuz 1100 üzerindeyse %99 oranında kredi çekebilirsiniz.

Öğrenciye kredi veren bankalar bu yıl yükselişe geçmiş olup, neredeyse tüm bankalar öğrenciye kredi kartı vermektedir. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar ile ilgili tüm detayları sizin için hazırladık ve aşağıda listeledik. Aynı zamanda öğrenciye verilen kredi kartlarından aidat alınmadığı, öğrenci hesaplarından hesap işletim ücreti alınmadığını unutmayınız.

Bonus Genç Kredi Kartı ( Garanti Bankası )

Alması en kolay kredi kartı! Üstelik kart ücreti yok! Garanti’nin gençlik ruhu Bonus Genç ile artık ellerinde! Bonus Genç ile Bonus üye işyerlerinde bonus kazanabilir, taksit imkanlarına sahip olabilir, sunduğu fırsatlar ile gençliğini yaşayabilirsin. İşte Bonus Genç’i kullanırken bizden siz gençlere tavsiyeler: 18 – 25 yaş arasındaki gençlere özel Bonus Genç ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığın bonusla dilediğin an bedava alışveriş yapabilirsin.

Play Kart ( Yapı Kredi )

26 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

İşte Üniversiteli ( İş Bankası )

Türkiye İş Bankası’nın 18 yaş ve üstü, lisans üstü eğitimlerini sürdürenler de dahil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum dünyasının sunduğu tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanma, MaxiPuan kazanma ve sevdiğiniz markalardan taksitli ve indirimli alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

ÜniversiTEB Bonus Card ( TEB )

ÜniversiTEB Bonus Card’ınla Bonus üyesi mağazalarda taksitli alışveriş yaparsın. Dünyanın her yerinde yapacağın tüm alışverişlerde bonus kazanırsın. Sana özel kampanyalarla ekstra bonus kazanırsın. Kazandığın bonuslarla bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş yaparsın.

CardFinans GO ( Finansbank )

Artık harcamaların senin belirlediğin miktara ulaştığında cep telefonuna uyarı mesajı geliyor. Belirlediğin limite, ulaşıp ulaşmadığını hesaplarken geçmiş dönemden gelen borçlarını ve o aya yansıtılacak taksitlerini de yeni dönem harcamalarına eklemeyi unutmuyoruz.

HSBC Concept Üniversiteli ( HSBC )

HSBC Concept Üniversiteli, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine özel bir kredi kartıdır.

Axess Exi 26 ( Akbank )

Axess exi26 sana alışverişlerinde bol bol chip-para kazandıran, özel şeffaf tasarımıyla çok havalı tam sana göre bir kredi kartı!

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.