Kredinotum.com

Şekerbank İnternet Şubesi Şifre Alma

Şekerbank internet şubesi üzerinden tüm banka müşterileri EFT, havale, fatura, trafik cezası, vergi, SGK ödemeleri ve hisse senedi gibi pek çok işlemler herhangi bir şubeye gitme ihtiyacı duyulmadan anında yapılabilmekte ve hesaplar 7 gün 24 saat izlenebilmektedir. İnternet şubesi güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak amacı ile ve işlemleri ekstra güvenlik ile müşterilerine sunmak için Şekerbank şeker mobil şifre, mobil imza ya da SMS şifre uygulamalarından en az bir tanesini kullanıma sunmaktadır.

Şekerbank internet şubesi şifre alma işlemlerinde en yakın banka şubesini ziyaret etmek ve internet bankacılığı şifresini almak mümkündür. Şifre alma işlemlerinin ardından internet duvarları üzerinden internet şubesine giriş yapılarak hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde bankacılık işlemleri yürütülebilmektedir.

Şekerbank internet şubesine ilk kez giriş yapılacaksa parola olarak giriş yapılması gerekmektedir. İnternet şubesine girişin yapılması ile parolanın değiştirilmesi zorunlu tutulmaktadır. Parola 6 ile 8 karakterden oluşmakta olan rakamlardan oluşmaktadır. Ancak tümü rakamlardan oluşturulmamaktadır. Parola bazı özel durumlarda internet şubesine giriş yapılması sırasında istenebilmektedir.

Parola ve şifrenin unutulması halinde ya da hatırlanamaması durumunda kredi kartı ya da ATM kart bilgileri ile Şekerbank internet şubesi şifre alma işlemleri yürütülebilmektedir. Şifrenin üç defa hatalı girilmesi halinde internet şubesine giriş bloke edilmektedir. Ayrıca telefon bankacılığı üzerinden 444 78 78 numaralı telefonu arayarak bloke kaldırılabilmekte ve şifre ile parola yeniden belirlenebilmektedir.

Şekerbank İnternet Şubesi Şifre Alma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.