Diğer

Senetle Para ve Altın Veren Kuyumcular ve Tefeciler

Güncelleme:

Tefeciliğin hala günümüzde, bir yerlerde yapıldığını bilmeyen yoktur. Senetle Para ve Altın Veren Kuyumcular ve Tefeciler senetle borç para veren kişi ve şirketlerin ortak noktaları; verdikleri miktarın 10 katını geri almak istemeleridir. Öncelikle Senetle Para Veren Kuyumcular nasıl çalışıyor, nasıl işliyor bunu bilelim.

Öncelikle size senetle para veya altın veren kuyumcu veya şirket – şahıslar; sizden iyi bir ipotek altına alabilecekleri ev, araba veya bir teminat isterler. Sağlam bir teminatınız yoksa para veya altın alamazsınız. Tefecilerden borç para almak veya taksitle altın almak adı altında tefecilerle çalışmak genelde sorunlu bir süreçtir. Bu süreçte ödemenin yapılmaması durumunda tefeciler laylon faturalarla sizi zor duruma sokacak adımlar atabilmektedir.

Senetle Para ve Altın Veren Kuyumcular ve Tefeciler ile irtibata geçerek destek isteyen kişiler de tefeciler kadar suç işlemektedir. Uzmanlarımız senetle para ve altın veren kuyumcular ile tefecilerden alışveriş yapmamanızı, internet üzerinden size para temin etmek isteyen kişilere inanıp güvenerek, hiçbir şekilde görmediğiniz bilmediğiniz kişilere 50 TL 100 TL 150 TL 200 TL gibi, dosya, avukatlık masrafı vb bahanelerle para isteyen kişilere itibar etmemenizi önermektedir.

Aksi durumda bir dolandırıcılık sorunu yaşayabilir, elinizde olan son veya az paranızı da kaybedebileceğinizi bildirmektedirler. Bu gibi kurum, kuruluş, kişi ve şahıslara müracat etmek yerine, banka kredi notunuzu yükseltme yolunu tercih ederek veya yasal yollarla finansman sağlayan kurum ve kuruluşlar dahil KOSGEB’e başvuru yapmak daha büyük maddi ve manevi sıkıntılar yaşanmasının önüne geçmektedir. Bu nedenle uzmanlarımız yasal yollarla kredi arayışlarını sürdürmenizi önermektedir. Aşağıdaki yorum alanımızdan sorununuzu dile getirerek sizde sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

1.194 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı