Senetle Para Veren Firmalar 2017

Senetle Para Veren Firmalar 2017
Senetle Para Veren Firmalar 2017

Acil nakit paraya ihtiyacınız var ise; bankalardan kredi notunuz düşük ve bankalara göre geliriniz yetersiz veya düzensiz olduğu için kredi alamıyorsanız, kredi kartınızın limitlerini tamamen doldurmuş ve eş dosttan nakit para bulamıyorsanız ilk akla gelen senetle para veren firmalardır. Bu firmalar veya senet karşılığında para veren yerler ülkemizde tefeci olarak adlandırılır. Bu firmalar; banka kredisi kullanamayan kişileri zor durumlarından kurtulması için senetle para verip faizli şekliyle geri ödemesini isterler.

Finans Şirketleri:  Senetle para veren finans şirketlerinin kendilerine ait web sitelerinde senetle para reklamları bulunmaktadır. Siz bu reklamları görüp firmalara başvurduğunuz zaman firma sizin gelirinizden gayrimenkullerinize kadar kapsamlı bir araştırma yapar. Borçlarınızı ödeyememe gibi bir durumunuzun gerçekleşmeyeceğine inanırlarsa size para vermeyi kabul ederler. Ancak senetle para veren firmalar da borçları günü gününe ödeyip geciktirmemek, senetleri atlamamak çok önemlidir. Çünkü senetle para veren finans şirketleri bankaların aksine müsamaha göstermezler ve hemen hakkınızda yasal işlem başlatırlar. Bunları göz önünde bulunduracak olursak firmalardan ödeyebileceğiniz kadar borç almanızı tavsiye etmekteyiz.

Tefeciler:  Senet ile para veren bu tefecilerde de başvurmanız halinde ciddi bir araştırmaya tabi tutulursunuz. Faiz oranları bankalara ve finans şirketlerine oranla fazladır ve muhakkak gayrimenkulünüzü ipotek göstermenizi isterler. Böylece herhangi bir ödeme aksaklığı, ödeme gecikmesi gibi durumlarda onlara olan borcunuzu gayrimenkulünüzden tahsil ederler.

Senetle Cep Telefonu Satan Telefoncular:  Senetle para alabilmek için telefon satan firmalardan ihtiyacınız olduğu para miktarında bir cep telefonu satın alırsınız ve satın aldığınız telefonun kutusunu dahi açmadan telefon satan firmaya peşin para ile geri satarsınız. Burada amaç; senetle bir cep telefonu alıp onu taksitlendirmeniz ve telefonu geri satarak nakit para ihtiyacınızı karşılamanızdır. Firmalardan telefon alımları ile sattığınız telefonun kutusu dahi açılmamış olsa da geri satarken bir miktar para kaybına uğrayacağını unutmamanızı öneririz.

Cep telefonu alıp satmak haricinde bazı firmalarda senetle çeşitli ürün ve beyaz eşya satışları gibi kolaylıkla paraya çevrilebilen, nakit ihtiyacınızı karşılayabilecek imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca bazı firmalar tarafından herhangi bir ürün almadan, senetle kefilsiz para verilmektedir.

Senetle Para Veren Firmalar 2017
5 (100%) 2 yıldız
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan