Senetle Para Veren İkrazatçı 2017

Senetle Para Veren İkrazatçı 2017
Senetle Para Veren İkrazatçı 2017

Bankaların kredi onaylaması ile ilgili olarak son yıllarda kredi notu uygulamasını hayata geçirmeleri ile birlikte ödemelerde sorun yaşamış olan ve buna bağlı olarak a son derece düşük kredi notuna sahip olan vatandaşlar bankalardan yeniden kredi çekme talebinde bulunma anlamında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bankalardan kredi kullanamayanların tercih ettiği Senetle Para Veren İkrazatçı 2017 yılı içerisinde en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

Senet ile para veren ikrazatçı olan kişilerden nakit para almak genel olarak son derece riskli bir durumdur çünkü kanuni olarak devletin yetkili olan kurum ve kuruluşlar dışında faizli para vermek yasal bir durum değildir ve bunun halk arasındaki adı tefeciliktir. Zaten bu yöntemle nakit para almak riskli olduğu gibi bu işi yapmış olan kişilerin yorumlarına baktığınızda da bu kişilerin ne derece pişman olduğunu ve bu defa da tefecilerden nasıl kurtulacaklarını bilemedikleri gibi bir takım yollar aradıkları da görülmektedir. Bu sebeple bankaların kara listesinde olanlara kredi verilmiyor olması ya da düşük kredi notuna sahip olmaları sebebi ile kredi talebinin olumsuz olması durumunda dahi kesinlikle ama kesinlikle tefeci yöntemi ile nakit para elde etme yolu tercih edilmemelidir.

Bu sebeple senet ile para veren kişiler hakkında ayrıntılı bir araştırma yapılsa bile kesinlikle ne durumda olursa olun bu yöntem asla tercih edilmemeli. Senet ile nakit para sağlayan ikrazatçılar 2017 yılında da karşımıza çıkmaktadır ve asla bu yol tercih edilmeden bir şekilde bankalardan kredi talebinde bulunmaya devam etmek olmalıdır. Eğer bankadan kredi çekemiyorsanız eğer, niçin kredi verilmediğine dair araştırmalar yapılmalı, kredinin neden ret olduğunu tespit ederek, bu sebepleri ortadan kaldırıp, kredi onayı almak mümkün olacaktır.

Banka faizlerinden çok daha yüksek ve riskli olan ikrazatçılar size nakit para sağlasalar da, daha sonrasında ödeme zorluğu çektiğinizde başınızı daha ciddi dertlere sokma ihtimali çok yüksektir. Oysa ki bankalardan kredi alamamanızın nedenini öğrenerek, bu durumu ortadan kaldırmak ve yasal yollar ile ihtiyacınız olan nakit parayı böyle almak çok daha yararlı ve sağlıklı bir işlem olacaktır. Kredi kayıt bürosundan öğrenebileceğiniz kredi notunuzu, findeks yöntemi ile de çok ucuz bir ücret ödeyerek de öğrenebilme şansınız var. Dolayısı ile neden kredi talebinizin olumlu çıkmadığını öğrenip, çözüm yollarını değerlendirebilirsiniz.

Yıldızlandır
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan