Kredinotum.com

Senetle Para Veren Kuyumcular 2016

Bildiğiniz gibi hayatımıza kredi notunun girmesi sonrası bankalardan kredi alamaz olduk. Çünkü bankalar bir kere bile gecikmiş ödememiz olması durumunda kredi notumuzun düşmesi nedeniyle kredi vermemektedir. Bu nedenle insanlar senetle para veren kuyumculara yönelmiş senetle para aramaya başlamıştır. Bu sorunun çok fazla talep edilmesi nedeniyle uzmanlarımız senetle para veren kuyumcular 2016 yılı içerisinde işlem durumları ve nedir nasıldır soruları ile ilgili sizler için bir makale hazırladılar. Öncelikle bilmeniz gereken, bu işlemin tamamen yasa dışı olduğu ve suç olduğudur.

Bu kişiler aslında tefeci olarak çalışmakta ve tamamen faturasız, kanun dışı ve illegal işlem yapmaktadırlar. Siz, bu kişilerden para alıp sorun yaşamanız durumunda size bu konuda yardımcı olabilecek kimse yoktur. Bilmeniz gereken en önemli şey kuyumculardan alacağınız senetle para yasa dışı iş olup yakalanmanız veya herhangi bir sorun sonrası kanuni işlem yapılması durumunda hakkınızda yasa gereği dava açılacak olup çok ağır hapis ve para cezasına çarptırılabilirsiniz. Öncelikle bu kişiler tamamen sizin kişisel ve özel bilgilerinizden yola çıkarak, sizin ödeme yapmamanız durumunu düşünerek sizinle ilgili bilgi toplayarak istihbarat yaparlar.

Bu araştırma sonrası sizinle ilgili çok önemli ve özel bilgiler edinilir, sizin herhangi bir taşınmazınız veya garanti maaşınız / geliriniz olduğunuzu tespit ederlerse bu parayı verirler. Ancak bankalar 1,15 oranlarında faiz alırken 10 bin TL’de 3 bin TL 12 ay için fazladan faiz ödenirken bu kişiler %5 ile %20ye kadar faiz talep etmektedirler. Ayrıca her geciken gün için ekstra %5 faiz alırlar. Yani siz 10 bin TL senetle para aldığınızda 12 ayda geri 18 bin TL olarak ödersiniz. 12 ay içerisinde 10 gün toplam gecikmiş süreniz olursa ekstra 1000TL daha talep edecekleri gibi içeride kalan senetlerini geri alabilmek için de çok fazla uğraşırsınız.

Veya herhangi bir sorun nedeniyle borcunuzu ödeyemediğiniz, sıkıştığınız durum olursa bu kişiler sizi ağır tehdit ve şantajla paralarını almak adına tüm çirkin oyunları oynayacaklardır. Ayrıca bu kişileri dolandırmaya çalışan dolandırıcılar da vardır. Bu kişiler, senetle para veriyormuş gibi, zor durumda olan sizlerden 50 TL 100 200 300 TL gibi ufak paraları çalmak için piyasada gezmektedirler. Size, senetle para vereceğiniz, kuyumcu, tefeci veya herhangi bir senetle para veren şirkette çalıştığınız, faktoring olduğunu söyleyerek önceden para isteyen, önceden senete imza attıran veya noter kanalıyla işlem yapıyoruz gibi önce noter işlemi sonra para diyenlere sakın inanmayın, güvenmeyin.

Senetle Para Veren Kuyumcular 2016
Yıldızlandır

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.