Kredinotum.com

Senetle Para Veren Tefeciler

Geçen yılın ortalarında kredi notunun insanların hayatına girmesi ile birlikte bankalar kredi notuna göre kredi vermeye başladı ve bu nedenle birçok insan bankalardan kredi alamadığı için senetle para veren tefeciler ile iletişime geçmeye başladılar. Bizde sizler için 2016 yılında tefeciler ile senetle para alan kişilerin yaşadığı sorun ve yaşayabileceğiniz problemleri ele alarak bu yazıyı hazırladık. Öncelikle bilmeniz gereken, bu kişilerle yapacağınız ticari bir bağ sonrası yaşayacağınız sorunlarda devletin size destek değil kanunları çiğnemeniz nedeniyle hakkınızda suç teşkil etmesi yüzünden işlem yapacağıdır. Bu nedenle senetle para aramak yerine daha farklı çözümler üretebilirsiniz.

Genel olarak bankalar aylık 1,35 oranlarında para sağlarken bu kişiler aylık %5 ile %10 arasında faiz oranı talep etmektedir. Bu kişilerden alacağınız senetle paralarda öncelikle direkt olarak size bu parayı vermezler. Sizinle ilgili kişisel ve özel araştırmalar sonrasında ipotek yapabilecekleri bir malınız olup olmadığına, çoluğunuz çocuğunuzdan akrabalarınıza kadar araştırarak sizin parayı ödeyemediğiniz durumda neler yapabileceklerine kadar, siz bu kişilerden para almak için görüşmeye başladığınız gün tüm kritik planları yaparlar ve size özel kırmızı bir dosya hazırlarlar.

Bu dosyada sizin a’dan z’ye kadar tüm detaylarınız olur. Eğer herhangi bir şekilde maddi sıkıntı yaşayarak borcunuzu ödeyemediğiniz veya borcunuzu ödemeden kaçmayı düşündüğünüz gibi durumlar varsa; boşa uğraşmayın çünkü sizin karşınızda yıllarca bunu iş haline çevirmiş insanlar olacağı için asla kandıramayacaksınız. Ancak bu yazdıklarımıza rağmen halen senetle para veren tefeciler 2016 yılında ulaşmak için bilgi arayanlar yorum bölümümüz üzerinden iletişime geçerek senetle para firmaları veya bu yöntemleri birbiriniz ile paylaşabileceğiniz gibi kanun dışı paylaşımlar yasaktır.

Herhangi bir tefeci, senetle borç para veren şirket veya faktoring gibi paylaşımlar dışında yaşadıklarınız ve paylaşımlarınız aynı gün onaylanacağı gibi uzmanlarımıza da yorum bölümümüzden sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden senetle para verdiğini, acil para arayanlara kredi çıkartabildiğini söyleyen kişilere inanmayınız. Bu kişilerin tamamı dolandırıcı olup hiç kimse internet üzerinden borç para vermemektedir.

Bu kişiler bile çok güvendiği ve inandığı kişiler ve onların referans olduklarıyla çalışırken sizin bu kişilere internet üzerinden çok kolay ulaşmanız imkânsız olup bu kişiler masraf adı altında sizden 50 100 200 TL para alıp sizi dolandırmaya çalışan üç kâğıtçılardır.

Senetle Para Veren Tefeciler
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.