Kredinotum.com

Senetle Para Veren Yerler 2016

Kredi notunun hayatımıza girmesi ile birlikte, ne kadar iyi müşteri olursak olalım bankalardan kredi ve kredi kartı limit arttırma işlemlerinde daima sorun yaşamaya başladık. Eskiden, bir kredi ödeniyorsa problem yoktu, daima kredi alabiliyor kredi kartı limitlerimiz tavan yapabiliyordu. Acil durumda bankaya girip para alıp çıkabiliyorduk, hatta bankalar kredi vermek için telefonlarımızı, maillerimizi ve kapımızı aşındırıyordu.

Ancak kredi notu nedeniyle bir kere gecikmiş ödememiz olsa bankalar tüm ilişiğini kesiyor, acil nakit para ihtiyacımızı gideremiyoruz. Bu nedenle senetle para veren yerler 2016 yılı ile ilgili sizler için detaylı araştırma ve analiz yaptık. Öncelikle bilmeniz gereken, bazı piyasada dolaşan ve senetle para veren yerlerden birisi olduğunu iddia ederek sizden önden para, kişisel bilgi veya kimlik bilgisi talep edenlere kesinlikle inanmayınız. Bu kişiler kesinlikle dolandırıcı olup gerçekten sizin zor zamanınızda senetle para ararken sizin cebinizdeki son kuruşa göz dikmiş bir düzenbazdır. Bu kişiler, 50 TL 100 TL gibi ufak tefek paraları, size binlerce liralık senetle düşük faiz ve rahat şartlarda ödeme koşulu sunarak kandırmakta, cebinizdeki son paraya göz dikmektedir.

Bu kişiler, genel olarak önden para isterler. Kimlik fotokopisi, kişisel bilgi talep ederler. Bu kişilere güvenmeyiniz. Senetle para veren yerler genel olarak tefeci, kuyumcu veya bunun gibi yasa dışı çalışan firmalardır. Bu kişi kurum ve firmalar tamamen yasa dışı çalışmakta olup kanuni olarak senetle para almak da vermek de suçtur. Bu kişilerle yaptığınız işlemlerde sizde suçlu oluyor, suça ortaklık etmiş oluyorsunuz.

Bu nedenle yakalanmanız durumunda ağır hapis ve para cezası alabilirsiniz. Senetle para almadan önce bu şartları ve bunları düşünerek senetle para almaya karar vermelisiniz. Öncesinde bankalar aracılığıyla kredi çekmeyi denemeli, gerekirse eşiniz dostunuzdan sizin adına kredi çekmesini talep etmelisiniz. En yakın bir akrabanız veya eşiniz, yakın aile bireylerinizden birisi ile görüşerek bu soruna daha kurumsal çözüm üretmelisiniz. Aksi durumda işinden çıkamayacağınız büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Konuyla ilgili kafanıza takılan, sormak istediğiniz soru veya sorunlarınızı yorum bölümümüzden uzmanlarımıza sorarak 7 gün 24 saat ücretsiz destek alabilirsiniz. Gerçek isim kullanmak yerine takma isim kullanabilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler 2016
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.