Kredinotum.com

Senetle Para Verenler 2016

Kredi notu hayatımıza girdi gireli bankalar ile düzenli çalışamaz, acil nakit ihtiyaçlarımızda bankaya koşarak ön onaylı ve hazır kredilerimizi alamaz olduk. Çünkü kredi notu sayesinde bir kere bile bir gün geciken kredimiz nedeniyle kredi notumuz düşmekte, yıllardır çalıştığımız bankalar yüzümüze dahi bakmamakta, sms ile aldığımız ön onay bile bankaya gittiğimizde reddedilmektedir. Bu nedenle sizler için senetle para verenler 2016 yılı içinde nedir ne değildir işlemleri nasıl yaparlar ve nasıl alınabileceği ile ilgili araştırma yaptık. Öncelikle bu işlemin kesinlikle kanuna aykırı, kanun dışı ve illegal olduğunu, senetle para almanız durumunda kanuni olarak suç işleyeceğinizi, yakalanmanız durumunda ağır hapis ve para cezası alabileceğinizi unutmayın.

Ve kesinlikle senetle para verenleri dolandırabileceğinizi düşünmeyin. Bu kişiler bunu mesleği, işi olarak görmekte ve çok profesyonel çalışmaktadırlar. Senetle para verenler genel olarak internet üzerinden değil de hayatımızın içerisinde olan kişilerdir. Çok fazla talep olması nedeniyle bu kişiler internet üzerinden hiçbir işlem yapmamakta, para alma verme veya görüşmelerini internetten yapmamaktadırlar. Genelde bu kişilere referans veya yakın tanıdık vasıtasıyla ulaşılmaktadır.

Bu kişilere internet üzerinden ulaşabileceğini düşünenler çok yanlış düşünmekte ve dolandırıcıların ayağına gitmektedir. Çünkü senetle para verdiğini iddia ederek 50 100TL gibi ufak miktarda paralar talep ederek, dosya parası, istihbarat parası, şu masrafı bu masrafı gibi önden para almakta, sonrasında kaçıp gitmektedirler. Bazı dolandırıcılar dolandırdığı kişiye tekrar farklı isim ve bilgilerle ulaşıp, sorununu çözmek adına kişisel bilgiler istemekte, bunu pis işlerinde kullanmaktadırlar. Her kim ve nasıl olursa olsun, ne derse desin kesinlikle internet üzerinde kimseye senetle para almak adına para göndermeyin, kişisel bilgi ve kimlik fotokopinizi ulaştırmayınız. Bu kişiler sizin bilgilerinizi kullanarak kredi işlemleri veya illegal işler yapmaktadır.

Genel olarak senetle para verenler tefeci olarak bilinir ve bu kişiler ile iş yapmak, senet karşılığı para almak ve zamanında ya da geç parayı geri götürüp ödemek veya ödememek suçtur. Bu hem maliye açısından hem ceza kanunu açısından başınıza büyük dert açmanızı sağlar. Bu nedenle uzmanlar, tüm nakit ihtiyaçlarınızı bankalardan gidermenizi veya eşiniz dostunuzdan borç almanızı önermektedir.

Senetle Para Verenler 2016
Yıldızlandır

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.