Kredinotum.com

Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim

Son yıllarda gelir gider dengesinin eşit olmaması ve tüketicilerin harcamalarının gelirlerine oranla daha yüksek tutarlara ulaşması sonucunda acil nakit ihtiyaçları doğmaktadır. Bu nakit ihtiyaçları doğrultusunda bankalar ve finans kuruluşları tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlamış oldukları kredi ürünlerini kullanıma sunmaktadır. Ancak bu ürünlerden faydalanabilmek ve talep edilen tutarı kullanabilmek için bankaların ve finansal kuruluşların belirlemiş oldukları şartlar mevcuttur. Öncelikle kredi başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için bireyin kredi notu olarak değerlendirilmekte olan finansal geçmişinin belli bir skoraj seviyesinde olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bordrolu çalışmakta olan bir kişi ise gelir belgesini bankaya beyan etmesi zorunlu kılınmaktadır.

Bankaların belirlemiş olduğu bu hususların yerine getirilmesi halinde bankalar ile çalışmak mümkündür. Ancak düşük kredi notu, negatif kayıtlar ve kara liste uygulaması gibi finansal çalışmaları kısıtlayıcı nedenler dolayısı ile kredi başvuruları olumsuz yanıtlanmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan ve bankalar ile yapmış olduğu görüşmelerden red cevabı alan kişiler alternatif yollara başvurarak belli tutarlarda kredi kullanmak istemektedirler. Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim sloganı ile çalışmakta olan komisyoncular bu kişilerin ilk tercihleri olmaktadır. İnternette ve ilanlarda sıklıkla dikkatleri çeken bu slogan ile çalışmakta olan kurumlar kişilerin hangi illerde yaşadıklarını, aylık gelir durumlarını, iletişim bilgilerini ve kullanmak istedikleri kredi tutarlarını öğrenerek kişiler adına kredi çekmek için işlemler yapmaktadırlar.

Sigortalı olarak çalışmakta olan ve kredi notu 900’ün üzerinde olan kişilere kredi kullanma imkanı sunan bu kuruluşlar ile ipotek gösterilmesi halinde anında kredi kullanılabilme durumu söz konusudur. Ancak bu sloganlar ile çalışmakta olan ve kişilerin kredi kullanmalarına olanak sunan kişi ve kurumlar tercih edilirken bu alanda hizmet veren kaliteli ve isim yapmış kurumların tercih edilmesidir. Finans danışmanlık şirketi başlığı altında çalışmakta olan bu kurumlar fahiş faiz oranları ile kişilerin zor durumlarından yararlanabilmektedirler. Ayrıca yüksek tutarlarda borçlandırma yaparak kişilerin daha problemli maddi sıkıntılara sürüklenmelerine sebep olabilmektedirler.

Sıfır faiz ya da teminatsız kredi verildiğini söylemekte olan kurumlara itibar edilmemesi önerilmektedir. Özellikle kredi kullanılması esnasında peşin komisyon ile çalışmakta olan ve işlem öncesinde ödeme talep edenler ile dolandırıcılık hususu göz önünde bulundurularak kesinlikle çalışılmaması gerekmektedir.

Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • 1.Belgene bilir bir işiniz varsa,
  2.En az 3 yıl aynı yerde ikamet ediyorsanız,
  3.Dolandırıcılık, hırsızlık, yankesicilik, evrakta sahtecilik, rüşvet suçlarında sabıkanız yoksa,
  4.Banka araştırmasında komşularınıza güveniyorsanız;
  5.Avrupa Birliği ülkeleri Bankalarından siciliniz yoksa (Türkiye Kredi sicili önemli değil).
  Belgelenebilir maaşınızın 10 katına kadar € kredi ve Maaşınızın dört katı kadar limitli Kredi kartı çıkartılır. Ödemeler ve geri ödemeler € cinsinde olacaktır.
  Yukarıdaki şartlara uygunsanız yorum yapabilirsiniz