Kredinotum.com

Sodexo Ticket Multinet Winwin Nakite Çevirme

Bu yazımızda size Sodexo ticket multinet winwin nakite çevirme işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle Süpermarket’lerden alışveriş yapabileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Anlaşmalı olan firmalara göre Migros, Carrefour, Happy Center gibi mağazalardan anlaşmalı oldukları kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki yemek kartları ile sadece gıda alışverişi yapabilirsiniz. Gıda dışındaki hiçbir alışverişte yemek kartları geçmemektedir.

Bu nedenle mağazalardan alışveriş yaparken temizlik malzemeleri vb gıda dışındaki hiçbir ürünü almayınız, aksi durumda cebinizden ödemek zorunda kalırsınız. Alkol, tekstil vb alışverişlerinizde kanuni ve şirket prosedürleri gereği yemek kartını kullanamayacağınızı, sadece ve sadece gıda alışverişlerinde kullanabileceğinizi hatırlatırım.

Süpermarketler dışında bir çok kurum kuruluş veya şahıslar yemek kartlarını %10’dan başlayan komisyonlarla nakite çevirmektedir. Ancak bu yasal ve etik değildir. Bu nedenle bu kişi kurum ve kuruluşlar alenen açıkça bunu belirtmezler. Bu kişiler alt veya üst limit olmadan kartınızdaki tüm bakiyeyi komisyon karşılığında nakite çevirirler.

Ancak bu kişilerle çalışırken dikkat edin, kartınız içerisindeki tüm bakiyeyi alarak size ödeme yapmadan sizi dolandırabilirler. Dolandırılmamak için kesinlikle ve kesinlikle önce paranızı alıp sonra kartınızdan bakiyenizi kullandırın. Her ne şartla olursa olsun kartınızın üzerindeki numaraları veya varsa şifresi veya farklı bilgisini vermeyin. Kartın sitesi üzerinden üyelik girişi yaparak veya yemek kartının mobil uygulaması üzerinden sadece bakiyenin gerçek olduğuna ait görüntüyü karşı tarafa göstererek kanıtlayabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle para almadan asla önce işlemi yapmayın.

Sodexo Ticket Multinet Winwin Nakite Çevirme
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • merhaba iyi günler kartımda 560 tl var İstanbul şişlide oturuyorum İstanbul’un tüm semtlerine gelirim öğrenciyim uygun komisyonla bozacaksınız ayağınıza bile gelirim

  • 500 tl sodexo kartim var nakite cevirmek istiyorum istanbul beylikduzunden varmi yardimci olabilecek 0541 695 18 86

  • multinet kırıdrmak istiyorum İstanbul /pendik her ay min 500 yatıyor kıran var mı?

  • 1400 TL setcard var aylık sabit 830 yukleniyor İstanbul beylikduzundeyim nakite ceviricek varsa ulasabilirmi

  • Merhaba elimde sodexo gift çeki var 4000 (Dört Bin) tl lik Özel Bir şirketin hediye çekleri nakide ihtiyacım var ankaradayım yardımcı olurmusunuz