Kredinotum.com

Soru – Cevap

Aklınıza takılan tüm bankacılık konularında soru veya sorunlarınız ile çözümleyemediğiniz problemlerinizi yorum bölümünden ücretsiz olarak uzmanlarımıza sorabilirsiniz. Yorumlar aynı gün içerisinde cevaplanmakta olup yoğunluğu göre en geç 1 gün içerisinde cevaplanacaktır. Sorularınızda türkçe karakter ve imla kurallarına dikkat etmenizi rica ediyoruz. Sorularınızı, yeni bir soruya gerek kalmayacak şekilde, net ve anlaşılır sorarsanız uzmanlarımız daha hızlı ve doğru yorum yapabilirler. Sorularınızı konu altında bulunan yorum bölümümüzden uzmanlarımıza iletebilirsiniz. Uzmanlarımız yorum alanımız üzerinden size dönüş sağlayacaklar. Tarafınıza cevap verilip verilmediğini öğrenmek için sitemizi gün içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Soru sorarken gerçek isminizi yazmanız, cevap verildiği zaman sorunuzu takip etmenizde büyük önem sağlamaktadır. Soru soracak kişiler, daha önce verilen soru – cevapları okursa, cevap beklemeden sorusuna çözüm bulabilir. Sorulan tüm sorular uzmanlarımız tarafından aynı gün cevaplanacaktır.

Soru – Cevap
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • banka kredisine taksitlerin maaşımdan kesilmesi adına muafakatname vermiştim ancak piyasaya verdiğim borç senetleri daha önce ve icra davası açtılar ,emekli maaşımın akibeti ne olur,teşekkürler..

    • İlk önce neresi icra başlatırsa o ödeme alır. Sonraki ödemeler sıraya girer. Maaşınız, sırayla borç bitene kadar kesintide kalır.

  • slm 80 bin kredi ve kart borcum var üstüme hiçbir mal varlığı yok kiracıyım emekli maaşından ne kadar kesebilirler