Kredinotum.com

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2016

Önümüz ilkbahar ve sonrasında yaz geliyor. Herkesin bütçesi, tatil için elverişli olamayabiliyor. Bu nedenle bankalar, biz müşterileri için tatil kredisi ile ilgili kampanya hazırlayarak tatile çıkmak isteyerek erken rezervasyon kampanyalarından da yararlanacak vatandaşlar için özel paketler oluşturdular. Genel olarak kredi kartlarındaki 9 taksit sınırı nedeniyle, insanlar tatil kredileri ile yurtiçi ve yurtdışı tatil yapmak istemekte olup 9 taksit ile yapılması planlanan tatilin ödemelerindeki yüksek vade nedeniyle insanlar tatil kredisi veren bankalar 2016 yılı kampanyaları, faiz oranları ve kampanya koşullarını araştırmaktadır. Bu nedenle uzmanlarımız sizler için bu yazıyı hazırladılar.

Ailecek yaz tatiline çıkmak istiyor ancak geri ödemelerde kredi kartı taksit sınırına takılıyorsanız, otellerin erken rezervasyonundan yararlanarak, tatile gitmeden ödemeyi tamamlayarak çok uygun fiyatlara, kaliteli ve lüks otellerde tatil yapmak istiyorsanız bankaların tatil kredi kampanyalarını takip etmelisiniz. Buna göre 10 Ocak – 25 Şubat yaz tatili için erken rezervasyon tarihidir. Bu tarihlerde %75’e kadar indirimli tatil yapabilmek için erken rezervasyon ile ödeme sağlanmalıdır. Bankalardan bu nedenle müşterilerine özel tatil kredisi hazırlamaktadır. Genel olarak 12 aydan başlayarak 36 aya kadar vadelendirilebilen tatil kredilerinde 1,15 ile 1,75 faiz oranları arasında değişen oranlarda, dosya masrafsız ve kredi tahsis ücretsiz sizde tatil kredisi kullanabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız tatil kredisi veren bankalar 2016 yılı detaylı bilgi ve analizlerimiz.

Finansbank Tatil Kredisi 2016 Şartları ve Kampanya Koşulları

Finansbank bu seneki kampanyasında 1,37 faiz oranıyla yaza merhaba diyor. Hiçbir masraf almayan Finansbank, 5000TL için 18 ay vadede geri ödeme olarak 5817TL ödeme ile ilgili 323TL aylık kredi taksiti ile tatil kredisi sağlamaktadır. Bu kredi kampanyasından yararlanmak için Finansbank şubeleri, ATM ve SMS bankacılığı ile internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Tatil Kredisi 2016 Şartları ve Kampanya Koşulları

1,34 faiz oranıyla tatilcilere kredi sağlayan Denizbank, 5000TL kredi ile ilgili 18 ay vade için 5798TL geri ödeme talep etmektedir. Bu kredinin aylık geri ödemesi 322TL’dir. Başvurular için Denizbank telefon bankacılığı, SMS bankacılığı, ATM ve internet bankacılığını ile tüm Denizbank şubelerini tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası Tatil Kredisi 2016 Şartları ve Kampanya Koşulları

Bu sene 1,64 faiz oranıyla tatilcilere ihtiyaç kredi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, 25TL toplam masraf almaktadır. 5000TL için 18 ay vadede 6011TL geri ödeme talep eden Garanti, 332TL aylık kredi ödemesi almaktadır. Başvuru için Garanti mobil bankacılık, internet bankacılığı, SMS ve şubeleri dışında ATM üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.