Kredinotum.com

TEB EFT Saatleri 2017

Türk Ekonomi Bankası üzerinde var olan vadeli veya vadesiz hesabınızdan EFT işlemlerinizi internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM veya herhangi bir TEB şubesi ile telefon bankacılığı üzerinden hafta için her gün sabah 09.00 ile 17.15 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz. TEB müşterileri, yapacağı EFT işlemlerinde 16.00’dan sonrası için GEÇ EFT adı altında ücret almaktadır. 0850 200 0 600 numaralı TEB telefon bankacılığı üzerinden 7 gün 24 saat EFT talimatı verebilir, mesai saati ile EFT saati içerisinde talimatınızın gerçekleşmesini sağlayarak EFT yapmak için EFT saatini beklemek zorunda kalmazsınız.

Aynı işlem için TEB mobil bankacılık, internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebileceğiniz gibi ATM ve TEB şubeleri üzerinden sadece mesai saati içerisinde EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB müşterileri aynı zamanda EFT işlemlerini minimum 50 TL olmak üzere kredi kartlarından 3 ay, 6 ay ve 9 ay olarak EFT yaparak bu tutarı kredi kartı üzerinden taksitlendirebilirler.

Kredi kartınızdan yapacağınız EFT işleminde üst limitiniz, kredi kartınızın nakit avans tutarı kadar olup 5 bin TL kredi kartınızda nakit avans varsa kredi kartınızdan 5 bin TL EFT gerçekleştirebilir, bu EFT işlemini de bankanın o gün belirlediği faiz oranı koşulunda 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Uzmanlarımız TEB müşterilerinin EFT işlemlerinde mobil bankacılık ile internet bankacılığını kullanmaları, bu sayede EFT maliyetini 4 TL’ye kadar düşürebileceklerini hatırlatır, telefon bankacılığı, şubeler ve ATM ile yapılacak EFT işlemlerinde gönderilen miktar üzerinden belirli yüzde komisyon alındığını hatırlatmaktadırlar.

TEB EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.