Kredinotum.com

TEB Yılbaşı Kredisi 2016

Her yıl olduğu gibi bu yıl da TEB yılbaşı kredisi 2016 kampanyalarını sizler için hazırladık. TEB hazırladığı bu kampanya ile sizlere dosya masrafsız, 1,25 faiz oranı ile kredi sunmaktadır. Bu kredide tahsis ücreti ve dosya masrafı alınmamakta olup zorunlu hayat sigortası dışında hiçbir masraf almamaktadır. Ayrıca bu kampanya ile daha önce banka müşterilerinden kredi kullananlar için sigorta masrafında %25’e varan indirim sunmaktadır.

50 bin TL üst limite kadar ihtiyaç kredilerinize cevap veren TEB, 5000TL ihtiyaç krediniz için 36 ayda aylık 180TL taksitle kredi kullandırmaktadır. Geri ödeyeceğiniz toplam rakam 6700TL olmakta olup sigorta masrafı dışında hiçbir masraf almamaktadır.

TEB yılbaşı kredisi başvurularını TEB internet şubeleri, ATM, telefon bankacılığı ve SMS ile almakta olup genel olarak uzmanlarımız tarafından en hızlı kredi değerlendirme biriminin telefon bankacılığı olduğunu belirttiler.

Kredi başvurunuzun onaylanması veya ön onay alması sonrası ihtiyaç kredisi başvuru evrakları isimli yazımızı okuyarak evraklarınızı önceden hazırlamanız önerilmektedir. Bu sayede banka ile daha hızlı iletişime geçerek kredinizin daha çabuk sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Evraklarınızı banka şubesi bireysel kredi müşteri temsilcinizden teyit ettirmeyi unutmayınız.

Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.