Kredinotum.com

Türkiye İş Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye İş Bankası A.Ş yani İş Bankası Türkiye’de ticari ve bireysel bankacılık hizmeti sunmakta olan en büyük özel bankadır. 1924 yılında Atatürk’ün yönergeleri ile kurulmuş olan Türkiye İş Bankası Cumhuriyet dönemindeki ilk ulusal banka olup, günümüzde de şube ve şube dışı bankacılık kanalları ile hizmet vermeye devam ediyor. Şube içi çalışmalarında mesai saatleri içerisinde hizmet veren banka, Türkiye İş Bankası çalışma saatleri 2018 mesai saatleri dahilinde çalışmalarını yürütüyor.

Türkiye İş Bankası çalışma saatleri 2018 yılında hafta içi hergün saat 09:00 – 12:30 ile 13:30 – 17:30’dur. 24 saat, öğle saatleri arasında ve hafta sonu hizmet veren şube bilgileri ile ortopedik engellilere hizmet veren, görme engellilere hizmet veren şubeler ve İşCep Wi-Fi hizmeti veren ile kiralık kasası bulunan şube detayları için Şube ve Bankamatikler sayfası içerisinden sorgulama yapılabilir.

İş Bankasının mesai saatleri dışında anında bankacılık hizmetlerinden 7/24 faydalanılabilir. Bireysel internet şubesi, ticari internet şubesi, İşCep, Bankamatik, İşCepMatik, İşTablet, İşbox uygulaması, telefon şubesi ve canlı yardım bankacılık kanalları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Bankanın mesai saatleri dışında bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı ile yürütebilmek için 0850 724 0 724 numaralı hat üzerinden tüm bankacılık işlemleri anında gerçekleştirilebilir. Yalnızca telefon tuşlarını kullanarak veya müşteri temsilcisine bağlanarak bankacılık işlemlerine ait yapılabilecek tüm adımlar anında bankacılık kanalları ile kolayca yürütülebiliyor. Ayrıca bireysel internet şubesi ile de 7 gün 24 saat işlem seçeneklerinden faydalanılabilir.

Türkiye İş Bankası Çalışma Saatleri
4.7 (93.33%) 12 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.