Kredinotum.com

Türkiye İş Bankası EFT Saatleri 2017

Bankalar arası para transferlerinde kullanılan EFT sistemi olup banka içerisinde yapılan transferler havale işlemidir, bu iki transfer biçimi çok fazla karıştırılmakta olup eğer bankalar arası para transferi yapmak istiyorsanız EFT işlemini uygulayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası EFT saatleri 2017 yılında da geçen yıllarda olduğu gibi EFT saatlerinde değişiklik yapmamış olup sabah 08.30 ile akşam 17.00 saatleri arasında tüm EFT talimatları anında onaylanmaktadır.

Yarım gün olduğu durumlarda EFT işlemleri sabah 08.30 ile öğlen 11.45 saatleri arasında geçerlidir. Türkiye İş Bankası hesabınızdan başka banka hesabına para göndermek için EFT işlemlerinizi tüm iş bankası şubeleri, ATM’leri, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden banka mesai saati ile EFT saatleri içerisinde anında tamamlayabileceğiniz gibi uzmanlarımız yapacağınız EFT işlemlerinde mobil bankacılık ile internet bankacılığı kullanmanızı önermektedir.

Çünkü mobil ve internet bankacılığında iş bankası EFT masrafı çok cüzi miktarda talep etmekte olup diğer ödeme kanalları üzerinden yapılan para transferlerinde %2 ile %5 arasında masraf komisyonu alınmaktadır.

Hafta içi mesai saatleri ve EFT saati içerisinde verdiğiniz tüm EFT talimatları aynı gün en geç 15 dakika içerisinde karşı banka hesabına geçmekte olup yanlış işlem nedeniyle oluşabilecek aksiliklerde İş Bankası ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. İş Bankası sabah 08.30 ile akşam 17.00 arasında standart EFT ücreti talep etmekte olup geç eft ücreti almamaktadır.

Türkiye İş Bankası EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.