Kredinotum.com

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma işleminde pek çok avantaj sunmakta olup taksit ayrıcalıkları ile en fazla tercih edilen banka kredi kartları arasında MaxiPuan ve Müzekart gelmektedir. Sinemanın kredi kartı olması ile müzelerin Müzekart olması nedeniyle çok fazla talep edilen iş bankası kredi kartları kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır.

İş Bankası Maximum kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerinde en önemli özelliklerden birisi ödeme erteleme ve kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri olup banka kredi kart sahiplerine taksitlendirme ve erteleme olarak 2 ayrı servis sunmaktadır. Peşin alışverişlerinizi iş bankası mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden giriş yaparak hesap kesim tarihi olan ekstre tarihine kadar %2,02 faiz oranıyla taksitlendirebilir veya ekstre tarihi sonrası kredi kartı ekstrenizin asgari borcunu ödemek üzere aylık %1,99 faiz oranıyla ekstrenizi 1 ay erteleyebilirsiniz.

Bu işlem için ATM’leri, iş bankası şubelerini veya iş bankası telefon bankacılığı olan 0850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden de sağlayabileceğiniz gibi en yakın iş bankası şubesine giderek kredi kartı borcunuzu yapılandırabilirsiniz. 100 TL ve üzeri yapılan tüm alışverişlerde geçerli olan taksitlendirme işlemi için 3 ay, 6 ay ve 9 ay olarak 3 seçenek bulunmakta olup 100 TL ve altındaki miktarlar için ödeme taksitlendirilmemektedir.

Yapılan alışverişin bir sonraki günü ile ekstre kesim tarihiniz arasında yapılması gereken bu işlemde sadece kredi kartı sahipleri yararlanırken sanal kredi kartı veya ek kredi kartı sahipleri bu şartlardan yararlanamamaktadır. Ayrıca iş bankası kredi kartı borcu yapılandırma işlemi sadece TL alışverişlerde geçerli olup her alışveriş sadece bir kere taksitlendirilebilmektedir. Yapılandırma süreci içerisinde taksitlendirilen ödemenin erken ödenmesi durumunda da faiz indirimi veya iadesi yapılmamaktadır.

Güncelleme: 0850 724 06 76 numaralı telefon üzerinden, bankaya gitmeden, anında kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.