Kredinotum.com

Türkiye İş Bankası Yılbaşı Kredisi 2016

İş Bankası her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşı kampanyası düzenleyerek müşterilerine uygun faiz koşulları ve esnek ödeme planı, dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. Biz de sizlere Türkiye iş bankası yılbaşı kredisi 2016 yılı kampanyası ile ilgili tüm detayları derledik. 5 Ocak 2016 tarihine kadar süreceği açıklanan kampanyada 1300’ü aşkın şubesi ve anında bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan göndereceğiniz sms ile de kısa süre içerisinde onay veya ön onay alabilirsiniz.

Yapmanız gereken büyük harflerle NAKIT yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmak ve talep ettiğiniz tutarı yazarak aylık gelirinizi de ekleyip 4402’ye mesaj göndermek. Örnek mesaj: NAKIT 11111111111 10000 2000 olmalıdır. Ayrıca internet şubesinden, bankamatiklerden, telefon şubesi ve işcep, iştablet ile şubelerin tamamından bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Başvurunuz sonrası ön onay veya onay aldıysanız öncelikle ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ilgili yazımızı okuyarak bankaya evraklarınız hazır gitmenizi uzmanlarımız önermektedir. Aksi durumda evrakların hazırlanma talebi sonrası evrak hazırlama süreciniz ve evrakları bankaya teslimi ile bekleme süreciniz uzayacaktır.

Evrakların teyit edilmesi için banka şubeniz müşteri temsilcisini arayarak görüşme sağlamanız gerekmektedir. Bazı durumlarda farklı evraklar talep edilebilmekte olup genel olarak teknoloji ile birlikte bankalar sadece edevlet şifrenizle tüm ihtiyaç kredisi evraklarınız ve sigorta bilgilerinize ulaşması nedeniyle yeterli gelmektedir. Bu evrakların tamamı edevlet üzerinden çıkartılması nedeniyle ihtiyaç kredisi çekerken evrak hazırlama derdi ortadan kalkmıştır. Ancak her banka bunu uygulamaması nedeniyle bankanızla irtibata geçerek teyit almanız gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.