Ücretsiz Kredi Notu Hesaplama Öğrenme Aracı

Ücretsiz Kredi Notu Hesaplama Öğrenme Aracı
Ücretsiz Kredi Notu Hesaplama Öğrenme Aracı

Merhabalar. Sizler için hazırladığımız bu uygulama ile kredi notunuzu ücretsiz hesaplayabilirsiniz. Öncelikle sizin bu aracın nasıl çalıştığı ile ilgili bilgilendirmek istiyorum. Bu araç, hiçbir şekilde Findeks ve KKB olan kredi kayıt bürosu ile alakası yoktur.

Tamamen sizin verdiğiniz, sizin kredi geçmişiniz ile ilgili bilgilerin ortaya koyulması sonrası, findeks sisteminin bize sunduğu hesaplama formülünün sistem tarafından algoritma haline döndürülerek çalıştırılması ile sonuç vermekte olup yaptığımız testlerde gerçek findeks kredi notunuz ile bizim hesaplama sonrası aldığımız kredi notu arasında %5 hata payı olmaktadır.

[ads2]

Bu da yaptığımız uygulamanın, gerçek findeks kredi notunuzla arasında en fazla %5 hata payı olduğunu göstermekte olup talep edenler findeks.com sitesi üzerinden tüm Türkiye’deki bankalarda geçerli olan gerçek kredi notunu belirli ücret karşılığında satın alabilir.

Ancak ben findeks kredi notumu ücretli öğrenmek istemiyorum, sizin sisteminize, şuana kadar yaptığım kredili işlem bilgilerini girerek, bu sistemin bana sunduğu notu görmek istiyorum diyorsanız ücretsiz kredi notunuzu uygulamamız içerisinde hesaplayabilirsiniz. Şuana kadar toplam 15 bin sorgulama işlemi gerçekleştirilmiş olup hata oranı %5 olan kredinotum.com Kredi Notu Hesaplama aracımız için eğer sizde kredi notu sorgulama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizden hesaplayabilirsiniz.

Ücretsiz Kredi Notu Hesaplama Öğrenme Aracı
5 (100%) 1 yıldız
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan