Kredinotum.com

Vakıfbank EFT Saatleri 2017

Vakıfbank hesabınız üzerinden başka banka hesabına yapacağınız para transferinde EFT kullanırken Vakıfbank müşterileri banka içerisinde yapacağı para transferlerinde havale işlemi kullanmalı olup Vakıfbank EFT saatleri 2017 yılında da geçen yıllarla aynı saatler içerisinde EFT talimatlarına onay vermektedir.

Vakıfbank hesabınız üzerinden IBAN ile, hesap numarasına, isme ve kredi kartına EFT işlemi yapabilirsiniz. Sabah 09.00 ile akşam 16.45 saatleri arasında Vakıfbank hesabınızdan diğer banka hesaplarına EFT talimatı verebilir ve anında işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank, müşterilerinden herhangi bir geç eft ücreti talep etmemektedir.

Vakıfbank müşterileri, düzenli EFT talimatı da almakta olup her ay üniversitedeki oğlunuza veya kiranızı otomatik olarak belirleyeceğiniz tarih ve saatte ödeme gönderilme emri verebilirsiniz. Bu sayede maaş aldığınız gün otomatik olarak göndermeniz gereken ödemelerin gönderilmesini sağlayabilir zamandan ve iş yükünden tasarruf edebilirsiniz.

EFT talimatları arka arkaya 3 ödeme veya 5 sene düzenli olacak şeklide verilebilecek olup en fazla 5 yıl boyunca EFT talimatınız geçerli olmakta olup her 5 yılda bir talimatınızı güncellemeniz gerekmektedir. Ayrıca EFT talimatlarında yanlış hesaba gönderim olması durumunda Vakıfbank telefon bankacılığı olan 0850 22 0 724 numaralı telefon üzerinden EFT talimatınızın düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

Vakıfbank müşterileri EFT işlemlerini mobil bankacılık ve internet bankacılık dışında Vakıfbank şubeleri, ATM’leri ve telefon bankacılığı üzerinden de verebildiği gibi uzmanlar EFT talimatlarının daha düşük maliyetli olması amacıyla mobil ve internet bankacılığı üzerinden verilmesini önermektedir.

Vakıfbank EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.