Kredinotum.com

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma taleplerinde banka sizlere özel bir kredi paketi hazırlamış olup bu kredi paketinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Buna göre, Vakıfbank kredi kartı kullanarak borcunu ödeyemeyen kişilerin kredi kartı tüm borcu borç transfer kredisi adı altında kredilendirilmekte olup kredi kartına ait tüm borç ödenerek 12 taksitten başlamak üzere 36 aylık vadeye kadar taksitlendirilmekte ve yapılandırılmaktadır.

Ancak banka, bu paketten yararlanan kişilerin kredi kartını kullanıma kapatarak iptal etmekte, bu şartlar altında borç transfer kredisi sağlamaktadır. Kredinizin ödemesinin tamamlanması akabinde yapacağınız başvuru sonucunda eski kredi kartınızı alıp alamayacağınız banka inisiyatifindedir ancak bankanın bu tür sorun yaşadığı müşteriler ile tekrar kredi kartı çalışması yapmadığı ortadadır.

Kredi kartı borcu yapılandırmasını kabul eden kişilere 20 bin TL’ye kadar ve 36 ay vadeye kadar kredi kampanyası yapan Vakıfbank, bu kredi kampanyasına borç transfer kredisi demekte olup sadece kendi banka müşterisi olup kendi bankasına olan borcunu ödeyemeyen kişilere bu hizmeti sunmaktadır.

Hizmete göre kredi kartı borcunun tamamı kredilendirilmekte ve ödeme planı sunulmaktadır. Plana göre aylık eşit taksitler veya 3 ayda bir eşit taksit ile esnek ödeme planları mevcuttur. İsteyenlere 3 ay sonra başlayan kredi, isteyene ilk 3 ayda bir toplamda 3 kere sonrasında her ay ödeme gibi tüm ödeme planlarını tartışmaktadır. Vakıfbank kredi yapılandırma işlemi için sunduğu borç transfer kredisi ile ilgili tüm ayrıntıları Vakıfbank şubeleri ile Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden alabileceğiniz gibi Vakıfbank.com.tr web sitesi üzerinden de detayları inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
4.3 (86.67%) 3 yıldız

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • devlet bankası oldugu icin yapılandırma yapmıyorlar paranın tamamını istiyorlar

  • Ben kredi kartımı 48 vadeyle yapilandirdim ama bana banka ilk taksitten sonra kart kullanıma açılır kullanırsın dedi dogrumu bu

  • Ben bankanizla 13 senedir çalışıyorum bankomat kartimin maaş arkası borcunu kapatmak istiyorum 10 bin liralık kredi çekip yapilandia bilirmiyim teşekkürler