Kredinotum.com

Vakıfbank Kredili Bankomat Nedir Nasıl Kullanılır

Hemen hemen her bankanın verdiği bankadaki hesaplarımıza ek para veya avans olarak adlandırabileceğimiz Vakıfbank’ın da en çok kullanılan hizmetlerinden biri kredili bankomat hesabı. Peki, Vakıfbank kredili bankomat nedir nasıl kullanılır.

Vakıfbank kredili bankomat sizin hesabınıza tanımlı artı para ya da avans paradır. Hesabınızdaki para bitti ise Vakıfbank kredili bankomat hesabından hesabınıza tanımlı olan limit kadar yedi gün yirmidört saat para çekebilirsiniz. Bir nevi kredi gibi görebileceğimiz Vakıfbank kredili bankomat hesabı çok kullanışlıdır. Bunun yanında Vakıfbank kredili bankomat hesabınızdan elektrik, su, telefon gibi birçok faturayı da ödeyebilirsiniz. Vakıfbank kredili bankomat hesabınıza otomatik ödeme talimatı bile verebilirsiniz.

Eft, havale gibi işlemlerinde yapılabildiği Vakıfbank kredili bankomat hesabı sizin için neredeyse can simidinizdir. Bilmeniz gereken başka bir konu da kullanmış olduğunuz, krediye kullandığınız gün kadar faiz çıkması ve sadece çıkan faizi ödeyerek anaparayı ödemeden, kredinizi kullanmaya devam edebileceğinizdir.  Vakıfbank kredili bankomat hesaplarında ise faiz tahakkuku, her ayın son iş günü gerçekleştirilir.

Eğer hesabınıza herhangi bir para girişi olursa Vakıfbank kredili bankomat hesabı o parayı otomatik olarak alır ve eksi bakiyedeki hesabınıza ekler. Vakıfbank kredili bankomat hesabına nasıl başvurabiliriz. Vakıfbank kredili bankomat hesabı için bireysel ürün, hizmet paketi sözleşmesi ve müşteri bilgi forumu, nüfus cüzdanınız (kimliğiniz) veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, çalıştığınız yerden alacağınız maaş bordrosu veya gelir durumunuzu gösteren belge, ikamet ettiğiniz yere ait belge ikametgâh belgesi veya sizin adınıza kayıtlı en son tarihli telefon faturası, elektrik faturası, doğalgaz faturası, su faturası gibi faturalardan birinin fotokopisi gereklidir.  Başvuru banka tarafından değerlendirilip gelir durumunuz, ödeme düzeninize göre size bir limit çıkacaktır, bu limiti artırmak limit artırım başvurusu da yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredili Bankomat Nedir Nasıl Kullanılır
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.