Kredinotum.com

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank istenilen vakit anında nakit kredisi sloganı ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Şubelerden ve şube dışı mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı kanalları ile kredi taleplerine yanıt veren Vakıfbank SMS kredi başvurusu işlemlerinde de tek bir kısa mesaj ile kredi başvurularına anında yanıt veriyor.

İnternet bankacılığı aracılığı ile internetin olduğu her alanda şubelerden yapılabilen bankacılık işlemlerinin pek çoğu günün her saatinde yapılabiliyor. İnternet şubesi üzerinden kredi başvurularını alan banka başvuruların takip edilmesine ve işlem sonucunu çok kısa sürede kısa mesaj olarak iletiliyor. Vakıfbank SMS kredi başvurusu işlemlerinde de internet şubesi işlemlerindeki avantajlar mevcut.

Vakıfbank’ın tüm ihtiyaçlar için sunmuş olduğu kredi ürünlerindeki uygun faiz oranlarından ve geri ödeme koşullarından yararlanmak oldukça kolaydır. Kamu personellerinden, özel sektör çalışanlarına, emeklilerden sigortalı çalışanlara kadar sunulan Vakıfbank kredilerinden şube ve şube dışı bankacılık kanallarından başvuru yapılabildiği gibi SMS ile kredi talebinde bulunmak da mümkün.

Herhangi bir şubeye gitmeden yalnızca tek bir mesaj atarak Vakıfbank SMS ile kredi ürünlerinden yaralanmak için talep edilen kredi türünü yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını 5724’e kısa mesaj göndermek yeterlidir (KREDİ 12345678910). SMS gönderiminde ücret GSM operatörleri tarafından belirlenen vergiler dahil 0.65 TL olarak ücretlendirilir.

SMS gönderimi sonrasında banka tarafından çok kısa süre içerisinde başvuru talebi hakkında geri bildirim yine SMS olarak iletilir. Başvurunun onaylanması halinde gerekli belgelerin bankaya beyan edilmesi gerekir. SMS ile kredi başvurusu ön onay niteliği taşımakta olup, kesin onay işlemleri için en yakın şubenin ziyaret edilmesi gerekir.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu
2.3 (46.67%) 3 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.